Duben 2011
Kalendář

16. dubna 2011 v 16:56 | gilmorkyblog@seznam.cz
To rozkouskované nalevo v menu je kalendář, když kliknete na jednu z těch šipeček, nasměruje vás to přímo na celý kalendář a vy se tak můžete podívat, kolik dílů ještě bude a kdy se díly budou vysílat. Bohužel se mi nepodařilo najít nějaký pořádný kalendář, kam bych to mohla zapsat a když už, tak ho tato stránka nepodporuje :(

Koho si Blair vybere?

15. dubna 2011 v 19:10 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
Jedná se o spoiler o zasnoubení Blair a kdo by měl být ten šťastlivec, jestli se chcete nechat překvapit, tak tento článek prostě přejděte.

Koho si Blair vybere?

12. dubna 2011 v 18:50 | gilmorkyblog@seznam.cz
Chuck? Dan? Princ?
Tři pohlední muži, kteří nemají nic společného kromě jedné věci - Blair. Bojují o její lásku, až 18. dubna uvidíme pokračování Gossip Girl začne závod o srdce Blair. Během 5ti epizod by se měla Blair (podle spoilerů) zasnoubit, ale nevíme za koho. Tihle 3 jsou nejžhavější favorité.

Mohu směle říci po shlédnutí tohoto videa, že rozhodně Gossip Girl neztratí na sledovanosti a právem mohou být scénáristi pyšní na posledních 5 epizod. Toto promo videa má přes 2 minuty.


Další postavy ...

12. dubna 2011 v 18:42 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
Jenom rychlý spoiler o postavách, které uvidíme v dalších 5ti epizodách. Bude to Juliet a Eva. Olivia Burke (Hillary Duff) se měla také zúčastnit comebacku, ale 8.4. zveřejnila, že se do Gossip Girl nevrátí. Pokud si na ně nepamatujete, tak zde je takové malé shrnutí:


Juliet:
- Benova sestra

Eva
- začátek 4. série "Chuckova zachráňkyně"