Červen 2010

Chace Crawford byl zatčen ...

5. června 2010 v 9:19 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
Herec ze seriálu, Chace Crawford, byl včera v pátek v noci zatčen v Plano, Texas, za držení marihuany, policie řekla TMZ. Našli u něho 2 unce (asi 60 gramů), a to je považováno jako ze přestupek. 

Byl zatčen na parkovišti před hospodou Ringo v Plano, které leží severně od Dallasu. Zdroj řekl hollywoodLife.com, že v rozporu s dřívější zprávou, řekl, že byl s přáteli, Crawford byl sám v kamarádově autě, když ho policie našla, právě si balil jointa. Zdroj řekl, že měl něco málo pod 2 unce marihuany a v plastovém sáčku vedle sebe.

Zdroj dodal, že Crawford byl velmi milý a měl nizké dříny a žabky a nepředsdtavil se, když byl zatýkán. Podle zprávy, byl Crawford na místě zatčen a odveden do vězení.

Podle státního zákonu: kdo má u sebe méně než dvě unce marihuany, může být poslán do věžení po dobu 180 dnů s pokutou 2.000 dolarů. Texas je známý tím, že má tvrdé zákony ohledně drog. K dnešnímu dni, protože Texas nedělí marihuanu jako léčivo, každý jednotlivec, kterého najdou s marihuanou bude zadržen a odsouzen dle trestné platformě (přes criminaldefenselawyer.com).

Zatýkání osob podezřelých z držení či prodeje marihuany činil téměř 5% všech zatýkání ve státě, v průběhu roku 2002 tj. poslední rok, ve kterém se dělaly statistiky. Toto procento zahrnuje 49.839 zatčení za držení marihuany a 1.804 za zatýkání pro jeho prodej.

Chace Crawford
Policejní foto