Duben 2010

Gossip Girl 3x20 fotky, popis, videa

29. dubna 2010 v 16:20 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
Název epizody: It´s d Dad, Dad, Dad, Dad World

Vysílání v USA: 3. května 2010

Popis: Doplním později


Videa:
- Serena: Miluju Rufuse, ale on není můj táta takže ...
- Rufus: Nevěřím Williamovi, nechci ho tu.
- Lily: Jediné co vidím je žárlivost a ne falešnost
- Serena: Pokud chceš mámu, tak za ni bojuj.


Dan: Musí to být divné, že její bývalý manžel je doktor
Rufus: Jsem její manžel
Serena: Miluju Rufuse, ale není to můj otec
Rufus a Serena: Co tady dělá? Pozvala jsem ho
Jenny: Tady je něco divného
Chuck: Je obrazem pekla
Rufus: Nevěř Wiliamovi, nechci ho tu ve svém domě
Lily: Jediné co vidím je žárlivost a ne falešnost
Serena: Jestli chceš mámu, tak za ni bojuj


Fotky:

Gossip Girl 3x20 - It´s a Dad, Dad, Dad, Dad World
Gossip Girl 3x20 - It´s a Dad, Dad, Dad, Dad World

Gossip Girl 3x19 download

27. dubna 2010 v 11:14 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl


3x19 - Dr. Estrangeloved

Gossip Girl 3x19 spoilery, fotky, videa ...

26. dubna 2010 v 20:23 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
Vysílání v USA: 26. dubna 2010
Název epizody: Dr. Estrangeloved

Popis:
Otec Sereny nečekaně navštíví Manhattan. Nate a Serena mají stále problémy ve vztahu. Dan dostane ne moc potěšující zprávu. Chuck se snaží zastavit Blair od toho, aby se od něho odloučila a to jakýmikoliv prostředky. Nate zjistí, že staré lásky není snadné opustit a nechat za sebou. Serena se konečně shledá se svým otcem, jeho návštěva není taková, jak se zdá. Dan se obětuje lásce.

Předem se omlouvám za nástin videí, ale ty videa jsou tak nekvalitní, že se těžce překládá. Jedině bych si musela NB zapnout s reprodukturama, protože reproduktory uvnitř počítače moc nestačili.

Videa: Celkem 7 videí (po rozklinutí na "Celý článek"


Gossip Girl season 2 OST

23. dubna 2010 v 17:52 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
O víkendu, snad nějaké články na příští 2 epizody.

Jinak doufám, že si užijete soundtrack k 2. sérii. Je to neoficiální, protože oficiální soundtrack nevyšel, což je docela škoda.


Blair a Chuck finále

16. dubna 2010 v 14:26 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
Dneska vyšlo video o Blair a Chuckovi, doporučuji ho pustit. Má zhruba 2 minuty a líčí děj od doby, kdy se Chuck a Blair poprvé spolu vyspali. Zopakovalo nám to celou první, druhou a třetí sérii, včetně těch nových dílů. Upozorňuji, že do finále zbývají 3 díly. Podle videa Blair potká kluka, který si všimne, že chce Chucka dovýst k žárlivosti. Nabídne ji, že jestli chce, tak jí v tom pomůže. Blair přijme. Chuck Blair na konci řekne: "Udělal jsem jednu z nejnebezpečnějších věc a to, že jsem řekl, že tě miluju.
Otázkou je, jestli se třeba nezamiluje do kluka, ve kterém vidí jako příčinu Chuckovi žárlivosti nebo jestli si vybere Chucka.


Gossip Girl 3x18 download

13. dubna 2010 v 19:23 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
Tak ani tu hodinu jste nemuseli čekat ...

Na další díl si počkáme 2 týdny. V tomto díle jde o tom, že Dorota se vdává a Blair řekne Chuckovi, že se k němu nemůže vrátit, protože ho příliš miluje a vypadá to, že se nám Blair pomalu začíná přátelit s Danem.


3x18 - The Unglairable Lightness of Being

Za chvíli

13. dubna 2010 v 18:42 | gilmorkyblog@seznam.cz
Omlouvám se, ale dnes jsem dříve nestačila upnout nový díl GG. Zhruba za hodinu nebo dvě, podle rychlosti downloadu to tu čekejte.

Leighton Meester a Sebastian Stan se rozešli

12. dubna 2010 v 19:22 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
Včera jsem vás informovala o jiném hereckém páru, který se podle drbů rozešel. Jenomže tento pár to potvrdil (dnes). Drby vznikly dříve, ale to víte, jistota je jistota, a proto informuji až dnes, kdy se toto téma stalo potvrzeným.

Leighton Meester je oficiálně sama. Tento pár se dal dohromady v roce 2008.
Zdroj blízký k Leighton potvrdil, že se rozešli a že jsou stále přátelé (prý spolu Sebastian a Leighton mluví pořád)

Leighton Meester a Sebastian Stan se setkali při natáčení Gossip Girl a od té doby bez sebe nedali ani ránu. Zatím se nezmínili, proč se rozešli.
Na valentýna 2009 si užívala s přáteli Jessica Szhor a Ed Westwick na společné dovolené.
Sebastian Stan se připojí ke Gossip Girl v příštím díle (tedy dnes)

Leighton Meester a Sebastian Stan


Ed Westwick odkopl Jessica Szohr

11. dubna 2010 v 18:37 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
Pokud věříte, co uveřejnil 8. dubna New York Post, Gossip Girl hvězdy Ed Westwick a Jessica Szohr spolu v osobním životě nechodí, neuvěříte však, proč:

Eda údajně zasvětil jeden z jeho nejlepších přátel! Se zlomeným srdcem se Westwick rozešel se Szhor po emocionálním telefonátu potom, co zjistil od svých přátel, že flirtuje s jedním krasavcem dědicem Marco Minuto, sdělil Post.

V panice Jessica letěla z L.A. do Londýna, ho prosit, aby ji vzal zpátky, ale zdroje řekli, že Westwick stále cítí být zrazen. Jeden zdroj řekl novinám: "Jessica nedávno oslavovala její narozeniny v L.A. a otevřeně flirtovala a chovala se láskyplně k Marcovi. Skončili ve stejném hotelu, ale nikdo neví, co se dělo za zavřenými dveřmi. Její chování šokovalo mnoho jejích přátel"
"Slovo se rychle dostalo Edovi, který točí film (The Chalet Girl) v Evropě."

Westwick and Szohr

Zdroj pokračoval: "Ed ihned ukončil jejich vztah přes telefon a Jessica, která pevně zapírala, že by se stalo něco s Marcem, byla tak rozrušená, že letěla do Londýna jenom s oblečením, co měla v tašce. Prosila Ed, aby ji vzal zpátky, ale byl tak zdrcen celou tou věcí. Nemohl uvěřit, že přiletěla ještě s jedním z jeho přátel."

Hvězdy Gossip Girl byly párem od roku 2008 potom, co se do sebe zamilovali, ale každý už někoho měl. Szhor jednou řekla, "Může to být trochu trapné, když najednou (když máte takové city) pro někoho, kterému voláte, když si potřebujete promluvit o vašem klukovi."

Zdroj blízký Szohr zase řekl: "Slavila svoje narozeniny s Edem v Londýně. To, že ho podváděla je absolutní výmysl.

Westwick odmítl komentovat.

Jenny Humphrey z show?

11. dubna 2010 v 18:09 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
Celou tuto sezónu způsobovala jenom problémy a nyní to vypadá, že Jenny Humphrey se snaží najít sama sebe - až se Gossip Girl příští sezónu vrátí, na tam nebude.

Zdroj blízký CW (televize, která natáčí Gossip Girl) sdělilo EW, že herečka Taylor Momsen (ztvárňující Jenny), bude chybět v zatím nepotvrzeném počtu epizod na začátku čtvrté série.
Proč? Důvodem jsou "kreativní důvody".
"Když se budete dívat na finále série," řekl zdroj, který nás odkazuje na tuto série (3. sérii), "uvidíte, že děláme něco velkého s její rolí."


Jenny the Virgin


Gossip Girl odmítlo toto komentovat, ale za předpokladu, že je to pravda, co udělají pro rozvoj Jenny? Co myslíte, že se s ní stane?
Určitě je zapojena do mnoho skandálů během těch let, ale Jenny Humphrey drama sáhá až do nových výšin - drogy, rozdělení Serenate.

Myslíte si, že je dobře, vyčlenit na nějákou dobu Jenny Humphrey?


Promo Gossip Girl 3x19

11. dubna 2010 v 17:59 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
I když my se na pondělní večer můžeme těšit teprve dílem 3x18, promo video, věnované Jenny už vyšlo na svět.

Jenom krátké upozornění. Tuto epizodu, uvidíme až 26. dubna, jelikož 19. dubna žádný nový díl GG naplánován není. V promu spatříme Jenny, která nám ukáže 3 body, jak se přiblížit k Natovi a znemožnit tak Serenu, aby s ním byla:

1. Vytvořit pochyb (Create doubt)
2. Svést (seduce)
3. Uzavřit obchod (Close the deal)

Vezme to jenny tak vážně, že začne řetězovou reakci, která skončí tak, že Jenny vypadne na krátkou chvíli z Gossip Girl? Vypadá to, že přesně tím směrem právě jde. V promo jsou také nějaké chvilku s Chuckem, který má v pokoji nespočet dívek, vypadá to, že pro fanoušky Chair tahle epizoda asi nebude nejhezčí podívanou :)


Daddy´s back ...

7. dubna 2010 v 22:42 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
Serena a její otec

Gossip Girl 3x18 spoilery, videa, fotky

6. dubna 2010 v 17:26 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
Název epizody: The Unglairable Lightness of Being

Vysílání v USA: 12. dubna 2010

Popis:
Chuck nabídne uspořádat svatbu pro už hodně těhotnou Dorotu, která trvá, že ona a Vanya budou mít tradiční svatbu předtím, než její rodiče přijedou z Polska a zjistí, že jejich dcera je těhotná a bez manžela. Dorota požádá Blair a Chucka, aby byli součástí obřadu a prošli spolu uličkou. Serena řekne Natovi, že jde na snídani s Humphreyovými, ale ve skutečnosti se tajně setká s Carterem Baizenem. Rufus zjistí, že mu Lily lhala
o tom, kde právě je.


Fotky:

3x18 - The Unglairable Lightness of Being

Konec Chair?

6. dubna 2010 v 17:08 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl

Chuck Bass to opravdu minulou noc podělal. Jakýkoliv důvod nebo emocionální selhání, co nosíš, tentokrát je to na tobě. A běž to spravit!.
Sex, podvod a zlomené srdce to vše jsme viděli minulou noc v epizodě Inglorious Bassterds, které stálo za to vidět.
V epizodě, ale bylo i plno jiných zápletek, od Jenniného vměšování až po Danessa a zpátky k Dorotě, které se zasnoubila (o tom bude další epizoda) a Ericovo objevení se v seriálu.

Začněme však příběhem Chair.
Chuck jde za Jackem a prosí ho o vrácení hotelu, za jakoukoliv cenu. Jack mu řekne, že mu přepíše vlastnictví hotelu pod jednou podmínkou. Neřekne ji, ale víme, o co jde, později ji řekne Blair, která uvažuje o tom, že zachrání Chucka a Jackovu podmínku přijme.
Zvrat přijde, když se dozvíme, že Chuck ji vlákal k tomu, aby se vyspala s Jackem, zatímco, aby měla pocit, že to byla její volba.

Jinak pamatujete si, jak před nedávnem nám dal Michael Ausiello zašifrovaný spoiler? No už víme co to bylo INDECENT PROPOSAL (NESLUŠNÝ NÁVRH), opravdu tomu tak bylo :)

Bylo to velmi smutné, že šla za Jackem, protože Chucka tolik miluje. Blair šla za Jackem v nádherných šatech od Matthewa Williamsona, Jack jí ty šaty koupil, pro tento okamžik, ale když se políbila, byl to Jack, kdo se stáhnul. Samolibě informoval Blair, jak Chuck věděl o setkání a bylo to celé narafičení. Bylo to velmi zmatené a jeho přiznání bylo bolestivé sledovat, a přestože jak spletité povahy se může zdát, Ed Westwick nás prodal.

Když Chuck řekne Blair, že udělal to, co musel, mohl říci, že to podělal, ale on to neřekl. Blair mu dala pořádnou facku, která bolela i diváky.
Jack nakopl pořádně Chucka do žaludku, když odcházel z penthouse naposledy řekl Jack, že Blair ho nebude už nikdy milovat, potom, co ji udělal.

3x17 - Inglourious Bassterds
Je to pravda? Nebo jí vyhraje zpátky?


Bylo to skvělé drama. Ale stejně máme plno otázek ohledně Jacka Basse. Udělá někdy něco správně?
Zatímco Chuckovo rozhodnutí bylo opravdu příšerné, seriál udělal opravdu dobrou práci.

Přesuneme se k druhému největšímu příběhu večera. Serena předstírá, že ignoruje Natovi narozeniny, protože mu připravuje večer narozeninovou oslavu. Ale když to Erick řekne Jenny ...

Můžeme vidět, co se točí v hlavě Jenny. Jenny předstírá, že je jediná, kdo si vzpomene na Natovi narozeniny, chce ho mít pro sebe. Serena ho nemůže najít a když se ukáže s Jenny, Jenny to vysvětlí tak, že ho zabavila, aby se nedozvěděl o překvapení. J políbí "náhodou" Nate, to taky plánovala ne? Wow, ta holka se opravdu nestydí :D.
Když už se ukážou na párty, Serena vidí, co se děje a není šťastná a Nate se přes to všechno dostane rychle a řekne Jenny, že jsou jenom přátelé. Serenate končí narozdíl v této epizodě od Chair dobře. Jenom Jenny trucuje, ale je to Jenny, která způsobí tomuto páru těžké časy? Líbilo by se Vám mít Jenny a Nata spolu?


NJ State


Gossip Girl 3x17 download

6. dubna 2010 v 11:43 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
A je tu na za námi klíčový díl pro Chucka a Blair. Už jsem to nevydržela a bez jakýkoliv titulků jsem ho musela vidět. Opravdu smutný díl.


1. Blair přišla na to, co jí Chuck udělal ...
Gossip Girl 3x17

2. Sbohem Blair ...
Gossip Girl 3x17

3. Vyrovnat se s tím nebude lehké ...
Gossip Girl 3x17

4. Chuck a Jack na konci dílu ... že se Chucku nestydíš
Gossip Girl 3x17

Whad did Chuck Bass do?

1. dubna 2010 v 17:38 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
What did Chuck Bass do? Co Chuck Bass udělal?

Už teď nás to zajímá po shlédnutí prvního promo z příští epizody "Inglourious Bassterds, ale designéra Matthewa Wiliamsona (v létě spolupracoval s módním domem H&M) to asi zaujalo nejvíce. Protože ve svém obchodě v New Yorku. Jsou figuríny znázorňující Blair, Chucka a tajemného muže v obleku ...

WHAT DID CHUCK DO?


Vitrína zrovna nevypadá láskyplně, už kvůli tomu, jak je Blair leží na zemi se zlomeným srdcem. Jsou tu 3 muži oblečení do obleku a bruneta v šatech Matthewa Williamsona, přesně v takových, které má Blair v příští epizodě (viz promo).

Snad nejvíce rozčilující část epizody? A aby to kompletně ladilo, na vitríně je bílými slovy napsáno? What did Chuck do? Co jsi to udělal Chucku? Co jsi vážně udělal? Zábíjíš nás, chlape! :D

V druhé vitríně je už jenom muž v obleku s Chuckovou kravatou, který drží šaty Blair se slovy "Tune In" (doslovný překlad je vyladit) přelepené přes celou vitrínu.

TUNE IN


Nejdůležitější část na displeji, je promo na budoucí epizodu Gossip Girl. Celé to video je v černo-bílém s Blair ležící na posteli.

Lape po dechu a muž s kloboukem se dívá na ni skrze okno. Najednou, muž v obleku unáší Blair. Další záběr je na Chucka, který běží ke dveřím. Padá k zemi a popadne šaty, které vypadají, jako splašený život a vzlyk.

Gossip Girl 3x17 - spoilery, videa ...

1. dubna 2010 v 17:07 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
Název epizody: Inglourious Basstards
Vysílání v USA: 5. dubna 2010

Popis dílu:
Chuck a Blair stojí proti nejdůležitějšímu rozhodnutí jako pár. Serena plánuje narozeninovou oslavu pro Nata, ale Jenny dělá to nejlepší co může, aby její plány překazila. Danův a Vanessin vztah už má svoje mouchy ...

Videa:
1) V prvním videu volá Serena Natovému dědečkovi, aby pozdržel Nata, netuší však, že není s dědečkem. Nate mu zavolal a oběd s ním zrušil.


2) video je promo, copak asi Blair udělá? (Pokud nerozumíte papírku, který má Blair v ruce, tak v překladu to znamená: Poslední šance, zachránit tvého muže ... Jack)
Video je o tom, že Chuck chce za každou cenu svůj hotel zpět. Blair říká, že pokud někdo udělá něco velmi špatného ve jménu lásky, je to tím pádem dobře - 0:15. A copak to dělá Nate s Jenny? Už dávno víme, že člověk, kvůli kterému Nate zrušil svůj oběd s dědečkem byla Jenny.


Fotky: (Po kliknutí na "Celý článek"


Jessica Szohr

1. dubna 2010 v 16:50 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
Jessica Szohr oslavila 31. března své 25. narozeniny, takže happy b-day.