Říjen 2008

Gossip Girl spoilery 2x09,10,11,12 + obecně

30. října 2008 v 11:04 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
Spoilery doplněny 8. listopadu s označením 8/11.
Další spoilery doplněny 2. listopadu s označením 2/11 + doplněno 2x11,12 a obecně.
- Epizoda: 2x09 - There Might Be Blood
Vysílání v USA: 3. listopadu 2008

* Serena pozve Aarona na charitativní akci pořádanou Lily a Bartem, ale potom co se začnou odhalovat tajemství o Aaronovi, které se před ní snažil zatajovat, Serena se ptá sama sebe, jestli je Aaron opravdu kluk, kterého znala.
* Doufáním, že se Blair dostane na Yale začne hlídat 15ti letou dívku absolventa Yalu, ale s dívkou moc nevychází, tak ji přijde, že se spíše oddaluje od své vysněné školy.
* Mezitím Jenny a Agnes se snaží udělat z Jenny hvězdu.
* Stella Maeve si zahraje dívku, kterou bude hlídat Blair.

- Epizoda: 2x10 - Bonfire of the Vanity
Vysílání v USA: 10. listopadu 2008

* 2/11 Serena je možná Queen Bee, ale tato epizoda bude celá o Blair. Totiž slečna Blair má narozeniny a tak si nadělí pro sebe dárek - pop star Cyndi Lauper, jedna z Blařiných oblíbených videí je Girls Just Want to Have Fun. Cyndi nebude vystupovat, ale zazní tam její písně z nového CD.
Wallace Shawn co by přítel Eleanor Waldorf bude hrát také. Má pro Blair pár triků z rukávu, ale Blair zrovna není moc velký fanoušek.
* 2/11 Agnes a Jenny se setkají s 30ti letým Scottem Smithem, obchodníkem. Holky se ho pokoušejí získat jako sponzora. Agnes a Jenny se nemohou shodnout na jménu značky. Mají skoro ve všem rozdílný názor. Věci se však zkomplikují v okamžiku, kdy Scott chce po Jenny, aby jeden z rodičů za ni podepsal smlouvu. Nikomu z nich se nechce a tak Jenny uvažuje o tom, že se nechá zrovnoprávnit.
* Dan píše článek o Bartu Bassovi do Vanity Fair. Během vyšetřování, Dan vyhrábne špínu na Basse. Chuck je překvapen, když se dozví, že Bart jde s Danem na hokej místo toho, aby pozval Chucka. Mezitím Chuck najde opravdový důvod, proč Dan tráví tolik času okolo jeho rodiny.
* Blair se nelíbí Cyrus Rose (přítel Eleanor Waldorf). Blair se snaží je rozeštvat.
* Wallace Shawn (Cyrus Rose), je otcem Aarona, s kterým chodí Serena. Podle knihy si vezme Eleanor, tak třeba se toho dočkáme i v seriálu.
* Už tu bylo jednou zmíněno, že Jenny nejspíše bude rozvádět legálně svoje rodiče. A mezi Chuckem a Danem bude pokračování, hlavně, když se Chuck dozví, že Dan píše o jeho otci do Vanity Fair.

- Epizoda: 2x11 - The Magnificent Archibalds
Vysílání v USA: 17. listopadu 2008

* 8/11 Díkuvzdání u Waldorfových Blair pěkně naštve, její matka si pozvala svého přítele Cyruse a rozhodne se, že zničí všechny její tradice, ale to ve srovnání není nic, co teprve přijde.
Lily se rozhodne usmířit Rufuse a Jenny, která je připravena se úplně odříznout od Rufuse, jestli ji nenechá jít vlastní cestou.
Serena není ještě připravena chodit s Aaron kvůli její minulosti, ale Dan to náhodně ukončí odhalujícími několika chuťovkami o Aaronovi.
Chuck a Blair přijdou jako přátelé pomoci Natovi, když je Nate donucen udat svého otce.
Eric odhalí velké tajemství o Bartovi, které držel jako tajemství před Lily.
* 2/11 Federálové řeknou Natovi, že otec se nechází v USA a snaží se zkontaktovat s prarodiči.
* Jenny a Eric jdou navštívit NYC Child Protective Services, aby se dozvěděli více o zrovnoprávnění.

- Epizoda: 2x12 - Neznámá epizoda
Vysílání v USA: Leden 2009

* 2/11 V této epizodě budou klony Blair a Chucka jako páru. Chuck 2 a Blair 2, jim říkají, jak se jim žije ve vztahu. Chuck a Blair o tom začnou uvažovat.
* 2/11 Soukromý detektiv, který dělal práci pro Barta, předtím kontaktuje staršího Basse pro nutnou zprávu - má důležitou informaci, kterou mu musí sdělit.
* Aaron zve Serenu na výstavu jeho fotografií. Náhodou se tam objeví Lexi - Aaronova ex, která flirtuje s Danem.

Obecně:
* 8/11 Bart má bratr, ale nikdy se nesetkali a to se změní. A hádejte co, je mu 30.
* 8/11 Blair trvá na svém přihlášení do NYC women´s club (New yorský klub žen), ale potom co si ženy začnou povídat o plácání Chucka, Sereny, Lily a Barta. Blair se rozhodne své členství zrušit. Brání Serenu a Lily a prozrazuje, že Chuck Bass mě potřebuje a okamžitě běží ho najít.
* Ten kdo umře, je 30ti letý muž.
* Lily má tajemné, hluboké tajemství, o kterém se dozvíme v příštím roce.
* Je tu milostný trojúhelník: Jenny - Vanessa - Nate a taky pohřeb. Omylem se prořekla v jedné show představitelka Vanessy.
* Pravdivý příběh o Jenny a Natovi je takový, že se budou stále líbat ...... a potom otěhotní.
* Člověk co umře je muž.
* Lily a Bart si budou bližší.
* Nový skandál - Vanessa si začne se starším mužem.

Gossip Girl 2x08 Pre-a-Poor Jenny spoilery a videa

25. října 2008 v 11:01 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl

- Jenny má novou kamarádku Agnes, která ji pomáhá, jak se odprostit od Eleanor, ukáže ji, že může mít vlastní značku, proč potřebuje Eleanor Waldorf?
- Tato epizoda je klíčová pro Jenny, tentokrát se namaluje trochu moc a i bude mít i jiné oblečení, na které jsme zvyklí. Jenny se rozhodne, že vezme svůj život do vlastních rukou a nebude zrovna nejlepší nápad.
- Proletěl spoiler, že Jenny otěhotní v Juno stylu.
- Nate a Jenny budou něco jako dvojce v Juno.

Natte a Jenny:


několik obrázků pro epizody 2x07 - 2x09:


Grey´s Anatomy (Chirurgové) novinky

25. října 2008 v 10:37 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové
- Kevin McKidd se vrátil (zpět v epizodě 5x05), napořád se vrátí příští týden.
- Bude se Meredith a Dereka brát? Ne nebo alespoň ne tuto sérii.
- Jeffrey Dean Morgan (Denny) se ukáže v epizodě, která se vysílá 6. listopadu. Proč tam bude, zatím nevíme, jenom něco okolo Izzie.

Katherine Heigl plánuje adopci...

20. října 2008 v 10:30 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové

Katherine Heigl se svým manželem (Josh Kelley) plánují adopci dítěte zhruba do 12ti měsíců. Koukají po dítěti v Jižní Koreji, protože odtamtud pochází Katherinina starší sestra.
Je to jenom drb a nic není oficiální. Svatba proběhla v lednu.


Private Practice 2x02 - Equal and Opposite popis

18. října 2008 v 17:18 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Private Practice
Private Practice
2. série díl 2.
Název epizody: Equal and Opposite
Vysílán v USA: 8.10.2008
Popis
- Klinika je nyní vedena Samem, Addison mu pomáhá. Sam se snaží kliniku změnit, snaží se z toho udělat spíše business než kliniku.
- Addison chybí Naomi, která se od ní distancovala. Snaží se s Naomi mluvit, převážně o Kevinovi, který nezavolal.
- ,,Nový Dell´´, kterého najmul Sam je dívka. Je hloupá a skoro nic neumí, ale za to je hezká
- V konferenční místnosti je velká bílá tabule, kde má každý napsané svoje jméno a udává, jak moc jsou zrovna zaneprázdnění, na každou půl hodinu, když mají puntík znamená, že zrovna mají pacienta.
- Addison mluví se Samem a svěřuje se mu, že ji Kevin ještě nezavolal a co má tedy dělat. Samova rada zní, ať mu zavolá ona. Addison se mu směje, že tohle holky nedělaj a taky mu řekne, že není jako Naomi. Nakonec Kevinovi zavolá.- Pete má nový přístroj na odbourávání tuků. Klienti se jenom hrnou. Violet nesouhlasí a je proti přístroji.
- Sam je dneska u svého přítele Charlieho, který má nemocného syna Kirka. Kirk je dlouholetý pacient Sama. Kirk má chronickou nemoc. Sam chce udělat všechno pro to, aby ho zachránil, ale Kirk mu řekne, ať ho nechá zemřít. Jeho otec chce však, aby Sam udělal vše pro jeho záchranu.
Kirkovi bude za necelý měsíc 18 let, takže Charlie je ten, kdo má poslední slovo. Pete a Cooper mají odlišné názory. Pete si myslí, že Kirkovo přání by mělo být vyslyšeno, zatímco Cooper si myslí, že 17ti letý kluk neví, o čem mluví.
-Violet stále pokouší Coopera, aby ji řekl o Charlottě. Cooper si začíná uvědomovat, že takhle zničí přátelství s Violet.
- Nový pár přichází za Addison a Naomi, jsou mladí, ale mají problém otěhotnět.
Znají se už od střední školy, mají stejné zájmy, alergie a taky, co nemají rádi. Naomi a Addison jim odeberou DNA a zjistí, že je stejná. Jsou to sourozenci. Addison si vyhledá, že před 25 lety si dva páry vzali stejný vzorek sperma z jedné spermobanky.
Naomi a Addison zvažují, jak jim to říct. Když jim to řeknou, po chvíli jim pár řekne, že chtějí stále dítě a budou spolu. Jsou přece zpřízněné duše.
Addison a Naomi se jim snaží říct, že je to nemorální a také nezákonné, že adopce ani spermobanka nepřipadá v úvahu. Addison taky říká, že nepřípadá v úvahu také sex, dítě by se nemuselo narodit zdravé.
Lisa chce, aby ji Addison vzala vaječníky. Addison se nápad nelíbí (etické drama bylo slibováno v této sérii). Později se Lisa sejde s Addison a přesvědčí ji, že ona s nikým jiným nebude, že Brian je jediným mužem s kterým kdy bude a že je pro ni všechno. Addison tedy souhlasí, ale Naomi ne.- Kirk se zhoršuje v nemocnici. Sam se snaží říci Charliemu, že Kirk umírá. Charlie vyhrožuje, že jestli ho nezaintubuje, přesune svůj velký business na jinou kliniku. Sam tedy udělá intubaci Kirkovi. Pete Samovi řekne, že to co udělal nebylo přání Kirkovo, ale Charlieho a jediné o co mu jde je, aby nepřišli o peníze.
- Cooper ještě není připravený říct o Charlottě Violet, ale stejně ta teď nemá čas, je na Petově stroji. Později za ní přijde, že potřebuje pomoc - chytil od nějakého svého nového pacienta vši.


-
Cooper řekne Charlottě, že se rozhodl o tom říct Violet, protože tak ohrožuje svoje přátelství.
- Cooper řekne Violet o Charlottě. Violet to už věděla, ale nepoví mu to.
-Na konci Pete vymazává všechny svoje pacienty z tabule, Sam jenom řekne, že se snažil.
- Sam jde do nemocnice za Charliem a Kirkem. Kirkovi se rozhodne vyhovět jeho přání a Kirk umírá.
- Brian omylem řekne, že mu to dávno došlo, ještě před tím než se vzali, že jsou sourozenci. Lisa začne brečet a utíká od Briana. Addison a Naomi pak koukají na Briana a Lisu objímají.
- Addison a Sam stojí oba dva na terase svých domů a mluví spolu, doufají, že jim Naomi brzy odpustí a že bude všechno jako dřív. Naomi najednou stojí u domu, oba dva čekají, do jakého půjde. Naomi jde za Samem, řekne mu, že je stále rozčílená, ale začnou se líbat.

- Pete zbalil ,,nového Della´´. Dívka říká, že nikdy tak starého muže neměla a nevěděla, že jsou tak dobří.Videa (celý díl po částech)Klip inspirovaný Gilmore Girls

18. října 2008 v 13:28 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gilmore Girls - Gilmorova děvčata
Už jsem hoooodně dlouho nepsala o Gilmorových děvčatech :)


Punková skupina Scream Hello nahrála písničku inspirovanou Gilmore Girls. Videoklip k této písničce nás zve do světa Stars Hollow. Na začátku vidítě Kirka, video rozebírá vztahy Rory (jenom Deana a Jesse) a taky rozebírá Lorelai.
Nikdy mě nenapadlo, že by nějaká skupina udělala videoklip Gilmore Girls.


Gossip Girl 2x07 promo video.....

18. října 2008 v 13:18 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl

Odkaz na jedno video, je o Chuckovi, musim říct, že je to docela povedené a hraje k tomu nová píšnička od Britney Spears - video najdete zde...

Ještě drb: Ed Westwick prý chodí s Drew Barrymore.


Tyto videa už se týkají The Chuck in Real Life (pondělní epizody)

doplnění spoileru k tomuto dílu:
všechny spoilery byly již řečeny kromě jednoho- Blair je vydírána Vanessou. Vanessa chce, aby byla trochu hodnější, jinak zveřejní fotky Marcuse a Catherine. To se Blair nelíbí a proto se chce pomstít, chce po Chuckovi, aby svedl Vanessu. Blair se snaží svés Chucka, netušila však, že to nebude tak lehké jak si myslela. Chuck má však plán ...... jak se sám pomstí Blair.

Gossip Girl - kdo umře? Už známe kandidáty.....

18. října 2008 v 12:57 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl

Výběr se nám zužil na pouhých pět kandidátů: Podle mě to bude Bart nebo Vanessa. Georginu si nemyslim, ta se prý už v GG neobjeví. Třeba to bude nakonec úplně někdo jiný z naší pětice. Hlasuj v anketě :)


* Vanessa (Jessica Szohr)
* Bart (Robert John Burke)
* Nate (Chace Crawford)
* Rufus (Matthew Settle)
* Georgina (Michelle Trachtenberg)

Doplnění spoileru

16. října 2008 v 10:38 | gilmorkyblog@seznam.cz
Doplněn spoiler k článku Gossip Girl spoilery - k 2x06 - 2x08 + obecně. Spoiler byl přidán k 2x07

Co se stalo....?

16. října 2008 v 10:29 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl

Co se stalo s Jenny, že by Blair trochu zaútočila na city?

Private Practice 2x01 - A Family Thing popis

14. října 2008 v 13:18 | gilmorkyblog@seznam.cz

Private Practice

2. série díl 1.
Název epizody: A Family Thing

Datum vysílání v USA: 1. října 2008

Pete se zeptá Addison, jestli by s ním někdy nezašla ven, Addison mu řekne, že o tom bude uvažovat. Potom Addison narazí v ordinaci na Kevina, který tam čeká na ni, aby se jí omluvil, že jí tak dlouho nevolal, byl totiž na výcviku pro S.W.A.T.
Cooper stále chodí s Charlotte, ale nikdo o tom neví, chce to říct Violet, ale Charlotte mu to zakáže.
- Navíc je čas bonusů. Violet jako každý rok plánuje dovolenou s Cooper, tentokrát v Africe - podle prospektů si může šáhnout na opici. Dell se snaží chránit životní prostředí a proto se zavádějí normální hrnky, místo papírových a tak. Každého to vytáčí.
- Cooper prohlíží mladého kluka, který mu říká, že má dívku a bude mít s ní sex. Cooper mu začne vykládat o bezpečném sexu, ale pacient namítá, že dívka má antikoncepci. To se Cooperovi nelíbí, ale je tu problém, dal slib pacientovi, že to rodičům neřekne a rodičům, že se pacient nedozví o svém stavu. Pacient je totiž HIV pozitivní.
- Naomi má nyní hodně práce a poprosí Addison, aby za ní vzala jednu pacientku. Pacientka sem prý stále chodí a potřebuje jenom uchlácholit. Když k ní Addison přijde, pacientka ji sdělí, že chce předčasně porodit. Její sedmiletý syn má leukémii a jediná záchrana syna je taková, že dostane krev z pupeční šňůry, své dosud nenarozené sestry. Addison se tento nápad nelíbí a nechce odrodit ženu, která je teprve ve 27. týdnu těhotenství, jde tedy za Naomi, aby se jí zeptala, proč je tomu tak.
-

Naomi chce zachránit kluka, ale Addison chce zachránit nenarozené dítě a s porodem nesouhlasí. Z Naomi vypadne, že jí rodina dala 80 000 dolarů a ona je potřebovala, protože klinika je před krachem. Že to video, co nahráli je vlastně jediná možnost, jak přitáhnout nové pacienty do kliniky a jejich poslední peníze.
- Dell už nemůže krýt Naomi a říká ji, že volali z banky a že tím, že se snaží šetřit, taky moc nepřidá. Rozhodne se tedy odejít a dává výpověď.
- Violet má tušení, že jí Cooper něco neříká a že s někým chodí. Cooper to vše zapírá, ale trápí ho to. Proto se pohádá se Charlotte.
- Cooper se rozhodne říct o svému pacientu o tom, že je nemocný. Rodiče s tím nesouhlasí a hrozí mu žalobou, ale je mu to je jedno. Nakonec si všichni sednou a s donucením Coopera to rodiče sdělí synovi. Už je však pozdě,protože se pacient se svojí dívkou vyspal, a proto druhý den ráno se obě dvě rodiny scházejí u Coopera, aby zodpověděl všechny otázky.
- Naomi a Addison volají z nemocnice, že jejich pacientce praskla voda. Addison ví, že to pacientka udělala naschvál a sdělí ji, že pokud jí to neřekne, nebude zachraňovat nikoho. Pacientka se přizná, že to udělala pletací jehlou. Addison zachrání dítě a Naomi použije krev k záchraně jejího syna.
- Addison vidí, co Naomi způsobila, když přihnula ty peníze, jde tedy za Samem a všechno mu řekne.

- Svolává se schůze, kde se dávají bonusy, každý však dostane pouze 100 dolarů a Sam se přizná, že to je z jeho kapsy a víc klinika dát nemůže, je totiž před úpadkem. Naomi se podívá na Addison a potom odchází z místnosti.
- Addison řekne Petovi, že s ním na rande nemůže, protože už se s někým stýká.


Charlotte pracuje s Violet a o něčem si povídají, pak z Charlotte vypadne, že si klidně mohla jet do Afriky šahat na opice. Violet začne tušit, že možná má něco Charlotte s Cooperem.
- - Kevin se večer objeví u domu Addison.Video

Začátek tohoto dílu :) (+ k tomu je video, které běží stále v klinice)


Připravena na nový vztah?

11. října 2008 v 16:16 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip GirlBLAKE-LIVELY-john-patrickk-amedori-kiss-nc.jpg

Serena a Aaron Rose - nevlastní bratr Blair.

Gossip Gir - New Haven Can Wait (spoilery)

11. října 2008 v 14:52 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl

LeightonMeester-gossip-girl-blair.jpg

Blair řekne Sereně od doby, co už nejsou kamarádky, že Serena neudělala první kolo přijímaček na Yale z toho důvodu, že není chytrá - z nového dílu, který bude mít premiéru 13. října. Blair začne urážet Serenu, co se týče výběru školy - Brown.


Serena zas řekne, že ne všichni chtějí jít na Yale a být Blair Waldorf, na to Blair odpoví, že nikdo taky nemůže.


Když jsem vás naposledy informovala o spoilerech, našla jsem video, které říká zatím to, co už se ví, ale víte - ukázka je prostě ukázka. A podle mého názoru, to bude dobrý díl :). Už podle té ukázky.
Grey´s Anatomy 5x03 photo

11. října 2008 v 8:35 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové

Přidány fotky k epizodě Here comes the Flood fotky najdete zde.

Grey´s Anatomy 5x04 promo

11. října 2008 v 8:24 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové

Grey´s Anatomy 5x03

7. října 2008 v 17:25 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové
Dala jsem sem už spoilery, tak teď aspoň videa, někdy později i fotky k budoucí epizodě Here Comes the Flood...
Gossip Girl spoilery 2x06- 2x08 + obecně

5. října 2008 v 13:56 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
Epizoda 2x06: New Haven Can Wait
Vysílání: Říjen 13, 2008

Potom co se Balir a Serena poprali, Serena se rozhodne jít s Balir, která vždy snila o tom, že se dostane na Yale. Jede navštívit Yale, místo Brownu. Dan zvažuje svoje šance dostat se na školu. Mezitím je Chuck unešen skupinou Skull and Bones (Lebka a kosti). Nate se připojuje také.
Tento díl se bude odehrávat převážne na Yale. Některé scény budou z Central Parku, ale bude to vypadat jako Yale. Jinak všichni budou dělat svoje první rozhovory na univerzitu.

Epizoda 2x07: Chuck in Real Life
Vysílání: Říjen 20, 2008

16/10 doplněno - Vanessa použije skandální fotky Marcuse a Catherine. Blair využije Chucka k pomstě.
Lily a Bart plánují domácí párty a doufají, že jejich děti budou hrát podle jejich pravidel, ale rebelská Serena podle nich rozhodně hrát nebude. Mezitím Dan a Jenny odhalí Natovo velké tajemství, které tajil před přáteli.

Chace Crawfor navšívil Brodway s Mattem Doylem, který bude v tomto díle hrát přítele Erica.
Chuck chce koupit bar, který Vanessa zná.
Eric představuje Sereně a Blair svého kluka Jonathana.
Párty v domě Bass/Van Der Woodesem - Instyle je tam, aby nafotil fotky na přední obálku.
Serena a Blair zde budou mít velkou bojovou scénu v nadcházející epizodě. Natáčela se v domě v Brooklynu.
Eric Van Der Woodsen bude mít možná dvě nové lásky

Epizoda 2x08: Preet a Poor Jenny
Vysílání: Listopad 27, 2008

Dan jde na otevření galerie, kde Serenin nový kluk Aaron představuje některou svoji práci. Jenny jde do baru s model jménem Agnes.
Eleanor si bere nápady na šaty od Jenny a slíbí ji, že se setká s kupci. Agnes řekne Jenny, že když dá všechny svoje nápady Eleanor, její design bude vypadat neoriginálně, až bude mít svojí vlastní značku.
John Patrick Amedori (dříve bývalý přítel Vanessy)

Grey´s Anatomy spoilery

5. října 2008 v 13:29 | gilmorkyblog@seznam.cz
Další várka spoilerů. Omlouvám se, ale poslední dobou nemám vůbec čas :)

Epizoda 5x03: Here Comes the Flood
Vysílání: 9. října 2008

Jejich tajná aférka nebude tajemstvím moc dlouho. Dozví se o tom jejich kolegové (Ještě je tady jeden problém ve spoileru - o koho kruci jde??). Také v epizodě - dalšímu duležitému vztahu bude konec. Izzie a Alex přemýšlejí o tom, že by se společně stěhovali příští víkend. Další zase řeší bolestivé věci.
George se snaží zopakovat si testy na post rezidenta, zatímco Derek doufá, že Meredith vystěhuje spolubydlící.
Pacientka s rakovinou je zaujatá doktorkou, která ji lže o jejich pocitech. Pacientka ji říká, že je zoufalá být s někým, doktorka zpanikaří a mluví o svém příteli.
Pacient, který trpí už 7 let bolestí a vidělo ho 38 doktorů, kteří nevěděli, co s ním je, přijíždní na pohotovost, protože se bolest zhoršuje.

Epizoda 5x04: Brave New World
Vysílání: October 16, 2008

V této epizodě uvidíme Pactricka Dempseyho celého nahého, jenom jedno místo je zakryto polštářem.
Meredith vyšiluje, protože Derek objevil starý deník její matky v domě. Callie se připravuje na její první oficiální rande s Ericou. Christina narazí na část nemocnice, kterou nikdy předtím neviděla.

Zatím vše, co jsem našla.