Září 2008

Gossip Girl: Serena Also Rises promo videa

28. září 2008 v 18:13 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
Sorry, ale poslední dobou nestíhám už vůbec nic :).
Spoilery pro tento díl:
Lily poznává tajemství jejího manžela.
Dan nabídne Chuckovi průzkům, chce vidět, jak se bude chovat v Brooklynu, Chuck souhlasí.
Serena je novou královnou a to Blair pořádně vytáčí.

Private Practice season 2 spoilery, fotky

21. září 2008 v 1:26 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Private Practice
Musím se přiznat, že hledat něco o tomto seriálu, je docela síla. Málo spoilerů, skoro vlastně žádné a pár fotek.
David Sutcliffe, představitel Kevina, bude hrát v této série 11 dílů. Kevin se utká s Petem o srdce Addison a Kevin vyhraje. V této sérii se dočkáme více zvrácených scén.
Kate Walsh slibuje silnější Addison. A celá tato série bude mít více sexu, lásky a operací.
Každá hlavní postava prý bude mít svůj příběh a budou zodpovězeny otázky z 1. série.

Gossip Girl 2x04 promo

21. září 2008 v 1:06 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
Dneska jsem se koukala na Supernatural (4. série) a musim říct, že je úplně jiná než předešlé série, přijde mi, že je více strašidelnější a že Sama vzkřísil Boží Anděl je taky šok.
Ale to s tím nemá nic společného a já vám přináším další promo video - Tento díl má název The Ex-Files
Spoilery ke 4. dílu:
Catherine zmizí na konci tohoto dílu. Ale Josh Schwarz řekl, že dveře jsou pro ni otevřené. Že by se snad ještě vrátila?
Když Serena zjistí, že Dan se zajímá o novou dívku Amandu, Blair udělá sabotáž na ni a na Dana.
Vanessa odhalí tajemství o Catherine a využije Blařiny informace, jak pomoct Natovi.

Grey´s Anatomy promo fotky + info o Ellen Pompeo

21. září 2008 v 0:50 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové

Našla jsem promo fotky k úvodnímu dílu :), jsou bohužel jenom 3 a nic nám skoro neříkají.
Jinak představitelka Meredith - Ellen Pompeo se vyjádřila, že by si s manželem chtěla pořídit dítě co nejdříve, její hodiny prý už tikají. Bavila se o tom, když se vyjadřovala na svoji tichou svatbu před rokem a proč neměla ani bílé šaty. Také se dostala k Chirurgům. Podepsala smlouvu na další dva roky a říkala, že nikdy nebyla fanda seriálů z nemocničního prostředí, také oznámila, že nečekala, že Grey´s Anatomy budou mít takový úspěch. Sama se přiznala, že nikdy neviděla ER a když natočila Pilot ke GA říkala si, že nemůže zůstat u seriálu jako je tento. A vidíte jak to nakonec dopadlo? Tento seriál už točí 5 let :)

Spoilery pro Grey´s Anatomy

20. září 2008 v 18:00 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové
Čím se pátá série více blíží, tím je na světě více spoilerů a já vám přináším alespoň zatím všechny, co by vás mohli zajímat nebo jaké na internetu jsou.
Kdysi jsem tu psala, že někdo v Grey´s Anatomy bude těhotný. Mohla to být Rose a taky to byla, ale fanoušci se naštvali a stěžovali si, tak to raději zavrhli - na tomto webu jsou dvě videa, která říkají, že Rose je těhotná, ale tuto scénu nakonec vyškrtnou, ale to víte, protože jsem to už psala. Další, kdo nebude těhotný a tudíž vypadává ze hry je Callie.
Pamatuje si, jak si nakonci 4. série Lexie uvědomila, že k Georgovi cítí více než jen přátelství? Tak se určitě nedají tuto sezónu dohromady (alespoň ne, v té první části).
Právě probíhá casting na pacientku, která tam bude po mnoho dílu - že by to byla nová láska pro Sloana?
Nový doktor (hraje ho Kevin McKidd - kdyžtak je to ten na obrázku :)) se bude jmenovat Owen, bude to doktor, který se právě vrátil z Iráku. Zaujme Christinu. Nový spoiler nám říká, že je mu úplně fuk, co si lidé o něm myslí a je mu jedno, jestli ho má někdo rád. Je prý chladný. A tím vším zaujme Christinu. Vypadá to, že by Christina po Burkovi konečně někoho našla?

Další pár v GG?

17. září 2008 v 23:19 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
že by Chace Crawford sbalil představitelku Jenny?
003.jpg004.jpg
Ne, jenom fotky z natáčení :)

Desperate Housewives spoilery

17. září 2008 v 23:06 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Zoufalé manželky - Desperate Housewives
1. díl spoilerů
a dnes vám přináším dva spoilery
Hned v prvním díle se dozvídáme, proč se Susan a Mike rozešli a bude to zahrnovat vážnou dopravní nehodu.
Uběhlo 5 let od doby, kdy Katherine zastřelila svého bývalého manžela a všechny Zoufalé manželky ji poskytly ochranu a chránili ji před policií.
Susan se snaží skrýt svůj vztah s novým mužem. Bree publikuje svoji knihu a má společníka - Katherine. Gabby si klade otázky, jestli má vlohy být matkou. Lynette chytí dvojčata, kteří provádějí nelegální aktivity a Eddie se vrací do Wisteria Lane se svým novým žhavým manželem.

Gossip Girl - The Dark Night... promo

14. září 2008 v 22:57 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
Tak to vypadá, že i v Upper East Side někdy vypadává proud. Pár fotek v galerii najdete zde.
A promo videa:
To druhé video je docela srandovní, hlavně ta holka, co napodobuje Serenu, jestli videu nerozumíte, trochu vám to přiblížím.
Serena jde s Danem parkem a Sereně zrovna zvoní mobil, omluví se a odběhne si opodál to vyřídit. Najednou se tam u Dana objeví 3 holky a jsou rozčílené, že se vrátil k Sereně. Dan nechápe, jak to můžou vědět, řeknou, že to vědí všechno od Gossip Girl. Serena ho prý nerespektuje a nikdy nebude, stojí na jeho straně, ale ta třetí ne, ona je totiž Serena.
Když Serena přichází k Danovi, kouká na ně a pak je vyžene, ale je trochu zděšená svojí verzí.


Alexis Bledel slavila narozeniny

14. září 2008 v 22:39 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Alexis Bledel

Včera oslavila Alexis Bledel své 27. narozeniny na své soukromé párty v Las Vegas v clubu Privé. Narozeniny má však až 16. září.

Grey´s Anatomy spoilery

12. září 2008 v 17:28 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové
Díly 5x01 a 5x02 se budou odehrávat na dvou místech. První místo je realita a to druhé je Meredethina představivost.
a) Rose bodne Dereka
b) Derek dostane infakrt a navštíví ho duch Dennyho
c) Burke se vrací do nemocnice a vystřelí na Dereka a potom se zastřelí on sám
d) V minulosti (flashback něco jako ve Ztracených) zjistíme, že Derek měl nehodu krátce potom, co opustil Meredith a její ,,dům ze svíček´´.
Teď však, co je z toho pravda....
Obecně:
- ´´Bude se mnou a bude žít v mém domě´´, řekla Ellen Pompeo představitelka Meredith o Derekovi. ´´A tím začnou problémy. Snaží se mi říct, že bych měla vyhodit spolubydlící a já o tom začnu uvažovat´´. Baileyová najde způsob jak spojit práci a manželství.
- Kate Walsh uvažuje o tom, že se znovu mihne v nějakém to dílu.
- Herec Brandon Scott bude hrát v Grey´s Anatomy, bude tam jako junior McDreamy.

Gossip Girl 2x01, 2x02 popis

12. září 2008 v 17:12 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
Všichni si užívají léto v Hamptonu. Serena sama, ale s Natem dělají, že spolu chodí, aby si ostatní mysleli, že se Serena vzpamatovala z rozchudu s Natem. Chuck se věnuje třem dívkám na pláži a Nate si užívá s vdanou Catherine. Erik se prochází po pláži. Jenny je však s Danem v NY. Jenny chodí na brigádu k Eleannor a Dan dělá asistenta pro jednoho spisovatele. Jenže když ho přijal podmínkou bylo, aby mu dal povídku, kterou měl napsat. Dan však neví o čem psát, když si uváží téma (o Sereně - spíše o dvou lidech, kteří žijí v odlišných kruzích) nemůže psát, nejde mu to.
Velká Drbna píše, že Blair byla spatřena v autobuse mířící do Hamptons. Serena přichází do domu, kde se mezitím Chuck krášlí a Sereně dojde, proč. S. mu řekne, že Blair mu nikdy neodpustí, Chuck si to však nemyslí a míří na autobus. Blair z autobusu vystupuje a dívá se na Chucka šibalsky, Za ní vystupuje chlap, kterého pak Blair objímá.... Chuck je naštvaný a kytku hází do koše.
Když se Blair setkává se Serenou, říká, že je ještě teď hodně naštvaná z toho, jak ji tam Chuck nechal a že si před týdnem našla Marcusse, aby se nemusela vracet sama. Jenny ušije šaty pro její šéfku na Bílou párty v Hamptonu, její šéfka jí řekne, že ty šaty rozhodně nosit nebude. Jenny volá Ericovi a chce se mu omluvit za to, jak se spolu poslední dobu nevycházeli. Jenny se sama pozvala do Hamptonu a odjíždí s ní i Dan, který chce vidět Serenu a uvědomit si, proč se rozešli. Dan není tak ,,osamělý kluk´´, chodí s několika holkama.
Marcuss, Blair, Eric, Chuck a Serenina babička obědvají v domě. Chuck stále pošťuchuje Blair a vyptává se Marcusse. Blair poprosí Marcusse jestli by ji nepodal sůl a pepř, Marcuss má na rukávu stejné srdíčko, jako měl Nate od Blair. Chuck je znechucen a odchází. Blair za ním běží a řekne mu, že Marcusse má vážně ráda, což není pravda. Když se vrátí ke stolu, srdíčko ze svetru sundává.
Rufus je se svojí kapelou celý tento díl na turné.
Nate a Catherine jsou spolu v posteli a slyší auto na příjezdové cestě, je to Catherine manžel, který přijel o něco dřív. Nate má dvě možnosti, schovat se pod postel a něbo skočit z balkónu. Vybírá si druho variantu. Blair donutí Serenu, aby si vyjela s jedním plavčíkem. B chce, aby zapomněla na Dana. Když jedou autem narazí na kluka jenom ve spodkách - na Nate. Sereně dojde, že má poměr s Catherine.
Dan se chystá do domu, kde Serena tráví léto, jediný, kdo tam je je její babička. Babička ho přivítá s otevřenou náručí a vysvětlí mu, že jsou všichni na párty. Pozve ho tam, aby se s ní mohl setkat.
Serena tam jde s Natem. Nate tam kouká na Catherine a ta je na něho naštvaná, protože se tam objevil a dává mu to najevo. Chuck si nemůže vzpomenout, jestli Marcuss chodil na Georgetown nebo na Princeton. Blair však tvrdí že na Georgetown, Chuck na Princeton. Z toho důvodu si najme soukromého detektiva, aby vyšťoural něco na Marcusse.
Nate je přepadlí z toho, že ho Catherine tady nechce a chce aby žárlila. Serenu napadne, že by spolu mohli začít líbat, když tak dělají, stojí tam Dan a nechápavě kouká. Serena se mu to snaží vysvětlit, ale on to nechce slyšet. Když se hádají, ukážou se tam dvě dívky, s kterými si Dan na začátku dílu domlouval jednotlivě rande. Dívky ho polijí a Serena se jenom pobaveně usmívá. Blair a Marcuss spolu hovoří a Marcuss si s ní chce promluvit, jenže tam vidí Chucka a Blair dělá, že zrovna Marcuss hovoří o něčem zábavném. Blair mu pak řekne, že potřebuje jenom někoho, kdo vypadá hezky a že je trochu nudný a moc ho nevnímá. Chuck se dozvídá, co je zač Marcuss. Blair se to dovídá od Marcusse také, je to Lord.
Dan a Serena se usmíří a znovu se dávají dohromady.
Chuck se objeví vedle Blair, která čeká na Marcusse na příjezdové cestě, než Marcuss přijede s autem. Chuck se jí omlouvá, že jí nechtěl tak ranit a prosí ji, aby neodjížděla s Marcussem. Blair, která už má slzy v očích mu řekne, že to klidně udělá, ale musí ji říct ty 3 slova, 8 písmen (I love you) a bude jenom jeho.Chuck se pokouší, ale nedokáže to říct. Blair nastupuje do auta a odjíždí s Marcussem.
2x02
Dan se Serenou domluví, že svůj vztah nechají otevřený. Chuck prodává svůj Victory klub (tam kde jednou tančila Blair), Nate to nechápe, protože byl pro Chucka hodně duležitý. Nate jde za matkou a dovídá se od ní, že jsou ve velmi složité finanční tísni a že si myslela, že to bude v pořádku, ale nejspíše přijdou o všechny peníze a poprosila někoho ze společných kruhů o peníze. Nate se ke konci dílu vrací do NY s Chuckem.
Rufus se vrací domů a Vanessa je v galerii, kterou celé prázdniny předělávala, udělala tam kavárnu. Serena je s Blair a ta jí říká o Marcussovi pravdu. Potom jde Blair na oběd s Marcussem a ptá se ho, jestli s ní pojede zpět do NY. Marcuss souhlasí a při cestě do NY jí říká, že jde na oběd s Duchess (Duchess je titul,je to otcova manželka, jeho nevlastní matka). Blair si myslí, že ji pozval a ona je z toho nadšená, jenže ji nepozval a tak mu zalže, že pořádá párty. Marcuss ruší svoje plány a půjde na párty. Blair však neví, jakou párty by mohla udělat, aby se zalíbila M. Nakonce bude tak nudná, že se nikdo bavit nebude.
Serena se také vrací zpátky do města a na zastávce potkává Dana - jedou stejným autobusem. Serena má jahody v čokoládě, tak si jich užívá v autobuse, pak jde na záchod a spadne na Dana. Serena už to nevydrží a zatáhne Dana na záchod.
Nate už chápe, proč Chuck prodal svůj klub, kvůli němu, aby mohl dát peníze Natově matce. Nate se s ním pohádá, ale Chuck mu v klidu vysvětlí, proč to udělal. Nate řekne svoje problémy Vanesse a povídá si s ní. Na párty se objeví Chuck s Catherine. Blair je naštvaná, že se Chuck opovažuje vůbec přijít a ještě a nějakou ženskou plnou botoxu. Vedle Blair se objevuje Marcuss a Catherine nazývá Duchess. Catherine je jeho nevlastní matka, kterou má však velmi v oblibě.
Serena a Dan jsou na párty a když odcházejí, začnou se u výtahu líbat, přistihne je Nate, který se jich ptá, jestli jsou zase spolu. Ti dva to popírají a říkají, že jsou přátelé. Natovi, který už čeká s nima na výtah přijde smska od Catherine, že se sejdou v knihovně. Catherine se od něho dozví o jeho finanční situaci a dá mu návrh. Budou pokračovat v tom, co dělali v létě, jenom mu bude za to dávat peníze. Když se začnou svlékat a líbat v knihovně, Blair hledá Catherine, aby se jí omluvila, protože Catherine ji nemá v lásce a Marcuss chce jenom dívku, kterou mu schválí i Catherine a to se prý ještě nestalo. Blair vchází do knihovny a načapá je. Blair to přijde vhod a nadhodí při této chvíli fakt, že by si ji Catherine mohla oblíbit, jinak se o tom zmíní před Marcussem. Catherine souhlasí.
Nate později jede v limuzíně s Catherine, která mu předává peníze.
Fotky dodám později.

Zítra....

11. září 2008 v 18:41 | gilmorkyblog@seznam.cz
Zítra se pokusim dodat na web popisy ke Gosspi Girl 2x01 a 2x02 a několik spoilerů k seriálům :)

gossip girl promo fotky

7. září 2008 v 23:02 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
Právě jsem našla krásnou fotku, nevím jestli je pro druhou sérii, ale myslím, že ano. Zároveň přidávám ještě ty, které byli v galerii.

Nová láska pro Serenu?

7. září 2008 v 23:01 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
Tento herec ( John Patrick Amedori) má ztvárnit nového přítele pro Serenu. Pro ty, kteří četli knížku to je Blaiřin nevlastní bratr Aaron. Zajímavostí je však to, že chodil jak se Serenou tak i s Vanessou.

Možná budoucnost pro Gilmorova Děvčata...

7. září 2008 v 22:52 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gilmore Girls - Gilmorova děvčata
Michael Ausiello se nedávno nechal slyšet, že by nic nenamítal v pokračování Gilmore Girls. Tak jako se vrátilo 90210 (premiéru mělo tento týden), je možnost, že se vrátí Gilmore Girls, mohl by to být film či něco jiného. Doufejme, že to nejsou jenom nesmysli, ale že by se opravdu mohlo jednat o nějaké dokončení tohoto seriálu.
Nedávno se Matt Czuchry (Logan) v jednom rozhovoru přiznal, že sedmá série i podle něho skončila otevřeně. V další otázce zaznělo, kdyby mu přišla nabídka na pokračování Gilmore Girls se už nevyjádřil.

Grey´s Anatomy promo video + spoiler

5. září 2008 v 22:27 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové
Koukněte se na toto video a zpozorněte, když Rose řekne, že čeká dítě.

Když toto video shlédli rozzuření fanoušci, ihned začali posílat stížsnosti. Po uvážení se Shonda Rhimes rozhodla, že Rose nakonec těhotná nebude, alespoň ne pro tuto sérii. Takže kdo ví, co bude v této sérii, ale podle tohoto videa, to vypadá docela smutně. A kdo nakonci tohoto videa bude mít ránu v těle? A proč Meredith, tak řve? A vystává zde taky jedna otázka? Byla to Rose o kom řekli, že bude těhotná nebo tady bude i jiná osoba?


Gossip Girl 2x01 ...

3. září 2008 v 17:45 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
Tak, první díl už máme za sebou. Musim se přiznat, že mi to docela chybělo :). Chuck, který začíná být trochu posedlý Blair a na jejího přítele si najde detektiva, protože podle Blair chodil na Georgetown a podle Chucka na Princeton a pak se nakonec ukáže, že nechodil ani na jednu školu a že Blair lhal. Ale Blair se přesto přenesla rychle, vždyť chodí s Lordem, kterýho nemá ani ráda, protože stále miluje Chucka. A pusa Nate a Sereny, aby Natova ,,přítelkyně´´ žárlila? Jo chybělo mi to :).
A o čem bude asi další díl?


Gossip Girl 2x01 torrent

2. září 2008 v 6:28 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
torrent stáhnete ZDE

tento měsíc.....

1. září 2008 v 18:35 | gilmorkyblog@seznam.cz
už slavíme 3. výročí :) a světe divce, furt mě sem baví dávat články :).