Srpen 2008

hlasuj

30. srpna 2008 v 23:36 | gilmorkyblog@seznam.cz
na této stránce prosím pro mě hlasuj, ať už to mám z krku :).

Bones promo fotky

30. srpna 2008 v 23:31 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Bones - Sběratelé kostí
4. série už se nám blíží a já přináším promo fotky :). Dole pod obrázkem je odkaz na galerii.
bones-booth-brennan.jpg

Private Practice Addison/Kevin

29. srpna 2008 v 23:18 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Private Practice
Vztah mezi Addison a Kevin nebude jenom bláznivé blouznění, stane se z něho vážný vztah, tak že by si Pete počkal ještě ten další rok?

Zoufalé manželky (Desperate Housewives) season 5 spoilery k dílům

29. srpna 2008 v 22:12 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Zoufalé manželky - Desperate Housewives
Tak jsem si dnes znovu vyhrála a přeložila jsem zatím všechny spoilery co vyšli k páté sérii. Snad jsem někomu udělala přece jenom radost.
Desperate Housewives season 5 spoilery
5x01 - You´re gonna love tomorrow
Čerstvě ženatý muž přijíždí do Wisteria Lane koupit dům. Nabídne peníze starému muži, jestliže on a jeho manželka se mohou přestěhovat co nejrychleji. Jeden z našich párů se skládají z Charlese, zaneprázdněného businessmana a jeho ženy Lily. Mají mladou dceru Julii. Charlese je na pracovní cestě a cestou zpátky domů se opozdil kvůli sněhu.
Dvě matky drbou o tom, jak Gabrielle nedokáže říct svým dětem ne a hlavně, že nepřijímá fakt, že Juanita hodně jí. Pozdější posluchači zaslechnou konverzaci a konfrontují právě ty dvě matky.
Bree dělá obálku pro svoji první kuchařku. Bree a fotograf se neshodnou na jejím výrazu, když vytahuje koláč z trouby. Posádka v What's Cookin' Fairview? (Co se vaří ve Fairview?) se připravuje na rozhovor. Během rozhovoru, Bree představuje její zaměstnance, včetně Katherine.
Mike upustí MJ v Susanině domě.
(Někteří lidé věří, že čerstvě ženatého muže bude hrát Neal McDonough a jeho nová manželka je Edie)
Mike v této sérii bude a vypadá to, že bude na blízku
Scavovi mají psa.
5x02 - We're So Happy You're So Happy
Susan sleduje Mike do baru, myslí si, že je Jackson s ním. Když jí Mike řekne, že s ním není, Susan raguje špatně a dostává se do nepříjemností.
Gabby jde to místního country clubu, kde tlachá s ženskými. Carlos je nyní masérem a schází se s klienty doma. Gabby po něm žádá, aby vzal práci maséra v country clubu, lépe tam platí a ona utratila všechny Ellieny peníze. Carlos chce být svým vlastním šéfem.
Bree dělá promo pro svoji kuchařku v rádiu.
5x03 - Není název
Gaby a Carlos se rozhodnou prodat jejich Aston Martin, potřebují nějako hotovost.
Daniele a Leo Kazt. Její nový muž v živote, mají v opatrovnictví Benjamina. Dítě přinášejí ukázat Bree. Daneille je naštvaná, že Bree a Orson se pokouší získat Bena zpátky.
Joy Lauren se vrátí do této série, my ji uvidíme v úplně odlišené verzi Dannielle. Bude vdaná za dobrého muže a matkou na plný úvazek pro svého syna Bena. Mezitím ustanou nepokoje mezi Bree a Daniele.
5x04 - Není název
Paní McCluskey si myslí, že se jí někdo pokouší zabít za její čmuchání. Později v této sérii, Tom Scavo je v šoku překvapen - v nemocnici ........
Obecně
Susan žije s jiným mužem, ale s Mikem jsou stále manželé. Oficiální rozvod nepřijde ihned.
Jackson a Susa se seznámily, když ho najímá na vymalování domu.
Edie Britt si nevezme jen tak někoho, to je znamení, že její manžel Dave má výjimečné kvality. Není však jisté, zda-li bude Edie a Dave žít stále ve Wisteria Lane, jedno je však jisté, Dave přináší do ulice hudbu s Tomem Scavem zakládají Desperate Housequys rock band v garáži Lunety. Dave je bubeník (kvůli tomu bral několik hodin lekcí), Orson hraje na klávesy, Tom hraje na bassu a Mike zpívá a hraje přední kytaru.
Gaby se vrátí zhruba v půlce série ke svému normálnímu vzhledu - nalíčená a vypadat fantasticky.
Zoufalé manželky začínají s pátou sérií 28. září, o všem vás budu informovat. Producenti se nechali slyšet, že ukončení Zoufalých manželek se plánuje po sedmé sérii. Takže ještě dva roky budeme koukat na Zoufalé manželky.

Gossip Girl season 2 exkluzivní videa

28. srpna 2008 v 23:15 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip GirlChirurgové - shrnutí 4 série + 5. série info

28. srpna 2008 v 21:26 | gilmorkyblog@seznam.cz
Dneska jsem vám udělala takové shrnutí, snad jsem na nic nezapomněla.
Grey´s Anatomy
Shrnutí 4. série

Derek a Meredith

Na začátku této série jsou spolu, ale takovým způsobem, že se scházejí jenom na jedno. A to v tichosti, aby se o tom nikdo nedozvěděl. Derikovi se to nelíbí a pozve ji na romantický víkend, tím ji chce dát najevo, že s ní chce chodit. Mezitím se Derek seznamuje s Rose, je pravý opak Meredith. Derek jí políbí a Meredith jde za ním, aby mu řekla, že si nepřeje, aby se scházel s někým jiným, že to teda zkusí. Derek jde tedy za Rose a chce si s ní promluvit, vše však zaslechne George a Meredith všechno řekne. Meredith je naštvaná a s Derikem se rozchází. Ten dál pokračuje ve vztahu s Rose. Po jedné operaci, kterou společně provádí Derek a Meredith se Derek na ni naštve, protože tuto operaci dělat nechtěl, jednalo se totiž o jeho výzkum a zatím každý umřel. Derek jí řekne, že až operaci dokončí, už s ní nechce nic mít. Operace proběhla v pořádku a potom se pacientka probouzí. Meredith běží za Derikem do karavanu, ale tam není. On mezitím běží za Meredith domů, ta však na něho čeká v karavanu. Když přichází Derek uslyší a uvidí ji. Meredith na sebe nadává a říká, jak je hloupá a co to dělá. Na Derikově parcele totiž udělala ze svíček jejich společný dům. Když Meredith Derika spatří, začne na něho křičet, kde byl. On jde k ní a políbí ji. Potom odchází s tím, že musí ještě zařídit jednu věc - rozejít se s Rose.

Alex

Alex stále pokračuje ve vztahu s Avou. Ava za ním jednoho dne přijde a řekne mu, že je s ním těhotná. Alex zprvu zpanikaří, ale později jde za ní a obejme ji. Izzie ji udělá těhotenský test, ale ten vyjde negativní. Izzie neví, co má dělat. Alexovi to říct nemůžu, protože musí ctít přání pacientky. Ava mezitím odchází od manžela a bydlí u Alexe. Když ji Izzie sdělí, že není těhotná, Ava ji nevěří. Dokonce ani Alex. Ava má totiž všechny příznaky těhotenství. Ava si potom myslí, že potratila, je na dně. Alex volá jejímu manželovi, ale ten ji už doma nechce. Alex se o ní začne starat. Izzie se to nelíbí a chce zasáhnout, ale Alex ji to nedovolí. Potom, co si Ava podřeže žíly se objeví s Alexem na klinice. Alex nechce od Izzie pomoc a dokonce na ni i začne řvát. Izzie to neodradí a zavolá psychiatra pro Avu. Alex doma brečí a Izzie jde k němu. Alex ji políbí, Izzie se mu omluví, že to není dobrý nápad. Alex ji prosí a Izzie podlehne, políbí ji dál a pak jí padne do obětí.

Izzie

Izzie začne chodit s George, ale později se s ním rozejde. Bayellová ji na konci série dává klíče od kliniky, řekne ji, že ona je ta, co se má starat o kliniku. Má svoje internisty jako každý rezident, ale ona zrovna mezi nimi není moc oblíbená.

George

Rozvádí se s Callie a začne chodit s Izzie. Potom se rozejdou a George se rozhodne bydlet s Lexie. George pro šéfa pracuje jako asistent šéfa. Tuto pozici dostává, protože šéf nechce běhat s formuláři, které mu dala Adele, aby je vyplnil každý, kdo pracuje v nemocnici - jedná se o to, kdo s kým spal. George se v té práci vyžívá, ale pak si uvědomí, že to je práce na prd. Šéf to uzná, ale také mu polichotí a George nadále pracuje u šéfa. George je stále smutný, že z něho není rezident. George se zmíní Lexie o tom, že by se klidně mohl dostat ke složkám ostatních rezidentů. Lexie se nedá a vloupe se tam. Potom si všechny složky přečte a řekne Georgovi, že neprošel o jediný bod a měl prý nejvíce doporučujících dopisů. Lexie má totiž fotopaměť, tak jí to jen tak z hlavy nezmizí. George se na ni naštve a když se ho šéf zeptá, jestli je vše v pořádku, George mu dá najevo, že ho dělil jenom jediný bod od toho, aby byl se svými přáteli. Šéf mu umožní skládat zkoušku znovu. George se vrací do bytu a je tak šťastný, že Lexie políbí.

Lexie

Lexie se skamarádí s Alexem a Georgem. S Alexem se pozdějí i vyspí. S čím má však větší problém je skamarádit se s Meredith. Meredith ji nemá totiž moc v lásce. Později začnou spolu aspoň vycházet a dalo by se říct, že se skamarádí. Lexie a George si pronajali byt, je příšerný. Všude jsou samý švábi a Lexie vidí, že se Georgovi nelíbí. Snaží se ho zpříjemnit, tak se z ní pomalu stává kleptomanka - začne krást vybavení nemocnice. Meredith ji chytne zrovna u toho, když krade kytku. Když se George svěří, že budu skládat zkoušku znovu, potom co jí políbí, dojde Lexie, že pořád k němu něco cítí.

Christina

Potom co se vrátila z líbánek, na kterých byla s Meredith se snaží vzpamatovat z Burka. V nemocnici se objeví Burkova matka. Chtěla zpátky rodinný klenot a taky se zeptat, jestli je v pořádku a něco nepotřebuje. Burkova matka dává najevo, že jí je to líto. Po Burkovi do nemocnice nastupuje Hahnová. Christina s ní má velké problémy. Není zrovna jejím oblíbencem, proto se skoro vůbec nedostane na její operace. Když to vidí šéf, domluví Hahnové, že má být především učitel. Christina nabídne Callie, aby u ní bydlela. Callie příjmá nabídku a bydlí spolu.

Hahnová a Callie

Stali se z nich skvělé kamarádky. Po rozvodu s Georgem si Callie užívá naplno se Sloanem. Callie si později uvědomí, že to co cítí k Hahnové, není přátelství, ale láska. Sloan ji v tom dokonce udělá jasno a v posledním díle vidíme, že se Callie s Hahnovou líbají.

Šéf

Adele stále nechce svého manžela, ten však v posledním díle zazvoní u Adele doma a oznamuje jí, že se vrací zpět a je mu jedno, jestli to překousne nebo ne. Adele to překousne a usmiřují se.

Sloan

Sloan má problém se sestřičkami, odmítají pro něho cokoliv udělat. Proto přijdou formuláře, aby všichni vyplnili, s kým spali. Bayellová ho nakonec vytáhne z průšvihu a přimluví se u sestřiček, ale trochu jiným způsobem, než čekal. Podle spoilerů, ho prý čeká dokonce v páté série, že se zamiluje.

Bayellová

Je matkou, šéfkou rezidentů - tuto funkci Callie nezvládala, tak ji opět zpátky dostala ona, patří ji také klinika. Musí se něčeho vzdát, má málo hodin na chirurgii. Chce také dát zpátky svoje manželství do kupy. Proto se rozhodne dát klíče od kliniky Izzie.
Co nás čeká v páté sérii?
Meredith a Derek budou spolu žít. Šušká se, že se prý i vezmou.
Přivítáme nového doktora. Chrastině nebude lhostejný.
Vztah Izzie a Alexe - bude to mezi nimi jiskřit.
Vztah Callie a Hahnové se dá přirovnat ke vztahu Burka a Christiny.
Podle scénáristů, se Rose ze začátku plést do vztahu Meredith a Dereka nebude, ale potom?
Kdo bude těhotný?
Podaří se Lexie ulovit George?
Udělá George zkoušky?
Kdo bude Sloanovou novou láskou?
Série bude mít 24 dílů. Začíná se už 25. září dvouhodinovým dílem.

Nejžhavější tv páry

28. srpna 2008 v 18:07 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Novinky
Časopis TV Guide nedávno udělal žebříček televizních párů.
 1. Spencer + Heidi (The Hills)
 2. Veronica + Logan (Veronica Mars)
 3. Angela + Jordan (My So-Called Life)
 4. Troy + Gabriella (High School Musical)
 5. Blair + Chuck (Gossip Girl)
 6. Seth + Summer (The O.C.)
 7. Rory + Jess (Gilmore Girls)
 8. Buffy + Angel (Buffy the Vampire Slayer)
 9. Serena + Dan (Gossip Girl)
 10. Joey + Pacey (Dawson's Creek)
 11. Donna + David (Beverly Hills, 90210)
 12. Brenda + Dylan (Beverly Hills, 90210)
 13. Joanie + Chachi (Happy Days, Joanie Loves Chachi)
 14. Zack + Kelly (Saved by the Bell)

Gossip Girl 2x01 shot

27. srpna 2008 v 20:06 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
Několik minut prvního dílu, který se vysílá 1. září. My ho můžeme stáhnout až den poté. Proto se vás ptám, jestli by jste tady chtěli mít torrenty, aby se vám třeba nestalo, že by jste stáhli špatný torrent.

Gossip Girl OST download

26. srpna 2008 v 15:25 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl

Song Title:

"Young Folks" by Peter Bjorn and John

"If It's Lovin That You Want" by Rihanna

"What Goes Around Comes Around" by Justin Timberlake

Mooney Suzuki - 99%

Washington Social Club Diamond - Diamond Hipster Boy

Amy Winehouse - Back To Black

Cold War Kids - Hang Me Up To Dry

Air - Photograph

Albert Hammond Jr. - Hard To Live In The City

Timbaland - The Way I Are

Hanson - Go

Matthew Dear - Send You Back

Akon - Don't Matter

Bravery - Time Won't Let Me Go
Angels and Airwaves - The Gift
Jestli máte ještě třeba nějaký nápad na soundtrack, tak řekněte a já se pokusim ho sem dát. Jinak kopírujte se zdrojem prostě bla bla bla :)

Ve studiu PP hořelo

25. srpna 2008 v 0:01 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Private Practice
http://seat42f.com/site/images/stories/tvshows/PrivatePractice/private-practice-2.jpgOkolo půl druhé v noci začalo hořet ve studiu, kde se nyní natáčí seriál Private Practice. Poškodilo se několik věcí, ale zatím nebyl sdělen rozsah škody. Doufejme, že to neublíží seriálu, který už začátkem září zahájí v USA druhou sérii.

OST Bones download

24. srpna 2008 v 13:22 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Bones - Sběratelé kostí
01 The Crystal Method - bones theme 00:34
02 Sinead O'Connor - angel 04:09
03 placebo - running up that hill 04:54
04 stereophonics - it means nothing 03:50
05 thirteen senses - gone 03:24
06 eliza lumley - black star 04:05
07 black rebel motorcycle club - feel it now 03:09
08 sara lov - fountain 03:46
09 cary brothers - something 06:11
10 tall tree 6ft man - tears and laughter 04:10
11 susan enan feat sarah mclachlan - bring on the 03:16
wonder
12 sarah mclachlan - dirty little secret 04:00
13 the crystal method - bones theme 03:53
(Dj Corporate remix)

Soundtrack k Bones?

23. srpna 2008 v 23:08 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Ankety
Chcete soundtrack k tomuto seriálu, jestli ano, tak hlasujte. Abych to jsem nedávala zbytečně.

Desperate Housewives promo k 5. sérii

23. srpna 2008 v 23:05 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Zoufalé manželky - Desperate Housewives


Eddie prý celých pět let trávila více času se synem a do Wisteria Lane přiváží svého manžela.
Mike se do 5. série vrátí.
Také budou i jisté změny ohledně bydlení. V domě, ve kterém bydlela Mary Alice, byl vždy natřen na žluto, nyní bude natřen na zeleno.Toto video není promo k 5. sérii, ale je to shrnutí promo videí, takový pěkný opakování.Že by šťastný konec?

21. srpna 2008 v 22:31 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové
Nyní vyšel jeden článek z amerických stránek. Nikde se však nepíše o svatbě jako o jistotě a ani o tom, že by nějaká svatba byla. Jenom víme, že je úspěch, když se oba snášejí v práci i doma. Kdybychom přece jenom slyšeli svatební zvony, prý by s nimi začala Meredith, která by se zeptala Dereka. Ale toto je jenom domněnka.
The image “http://www.greysanatomyinsider.com/images/gallery/celebration_288x383.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

Grey´s Anatomy svatba?

21. srpna 2008 v 17:43 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové
Včera jsem se v jednom časopisu dočetla, že Derek a Meredith se vezmou v pátou sérii. Připadalo mi to divné, že bych tuto zprávu nějakým způsobem nezachytila, tak jsem hledala na internetu, na spoilerech a musim říct, že to nikde nepíšou. Tak kde tuto informaci vzali. Ještě se podívám, ale žádná stránka mě už nenapadá :)

Prosba č. 2

19. srpna 2008 v 22:02 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Ankety
Moc děkuju za hlasy v prvním kole a máme to kolo druhé, tak prosím zase na této stránce hlasujte, děkuji mockrát. Kdyžtak jsem ta třetí.

Bones 4x01

18. srpna 2008 v 23:57 | gilmorkyblog@seznam.cz
Díl nese název Yanks in the UK.
Emily Deschanel
David Boreanaz & Emily Deschanel
bones_319-sc-3_0836_f_1.jpg
David Boreanaz & Emily Deschanel
David Boreanaz
bones_320-sc-21_0261_f_1.jpg
bones_yanksinuk-sc1_0014_f_1.jpg
bones_yanksinuk-sc6_0010_1.jpg

T.R. Knight plánuje adopci

13. srpna 2008 v 22:58 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové
T.R.Knight (George) a jeho přítel Mark Cornelsen uvažují o adopci dítěte.
Říkají, že jeden z jejich přátel se chystá adoptovat dítě, tak sledují celý tento proces.
The image “http://www.greysanatomyinsider.com/images/gallery/mark-cornelsen.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

Nové oddělení pro Chirurgy

13. srpna 2008 v 22:54 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové
Pro tuto sérii je připraveno nové oddělení. A to dermatologické. V následujících dílech najdeme naše oblíbené rezidenty povalovat se po tomto oddělení, které nikdy diváci neviděli - a nebudou šťastni, co najdou.
http://www.spoilerscoop.com/gallery/losing-my-mind/112810_039_pre.jpg
A co jsem možná opomněla doplnit k minulým spoilerům je to, že když skončila 4 série a začíná nová, nebude pokračování, jakoby to začlo hnedka další den, ale odmlka bude prý několik měsíců.

Další spoiler Private Practice season 2

13. srpna 2008 v 22:48 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Private Practice
Už si nepamatuji, jestli jsem se zmiňovala, ale novou postavu v tomto seriálu bude hrát Grant Show. Jenom se vědělo, že se tam objeví, ale nikdo netušil, jakou roli tam bude hrát. Nyní to víme. Seznam se s Addisiným starším bratrem.
http://www.buddytv.com/articles/Image/Swingtown/Grant-Show-profile.jpg