Květen 2008

Lauren Graham a Matthew Perry

25. května 2008 v 10:14 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Lauren Graham
Jenom krátká informace
Lauren Graham a Matthew Perry jsou zase spolu podle oficiální zprávy.
Ti dva už spolu chodili v roce 2002, ale vždy byli velice dobří přátelé.
http://www.watchinggilmoregirls.com/wp-content/uploads/2008/03/laruen_matthew.jpg

Grey´s anatomy 4x16-4x17 konec

24. května 2008 v 23:51 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové
Jenom v rychlosti konec, později dodám i popis, ale až budou titulky. Teď rychle bez titulků.
Izzie dostane klíče od kliniky, dává jí je Bayellová s tím, že to dává osobě, která bude pečovat o lidi.
Alex na konci dílu políbí Izzie, ta však nechce, ale on je na tom hodně špatne a tak se začnou slíbit.
George bude dělat (nebo už udělal) testy na rezidenta je šťastný, tak políbí Lexie na pusu.
Derek a Meredith, podaří se jim konečně jedna operace, která byla stále neúspěšná. Meredith jakmile porovná výsledky stojí u toho Rose a Meredith jí řekne, že to může říct Derekovi. Rose řekne, že by mu to měla říct sama. Meredith se teda rozeběhne k Derekovi domů, ale není tam. Protože on je zatím u ní doma a hledá jí tam. Potom teda to vzdá a jde k sobě domů, kde najde Meredith, která si něco říká pro sebe. Okolo ní jsou svíčky. Ona mu řekne, že tady bude kuchyň, koutek pro děti atd. Je to jejich dům a Derek se jí ptá, kde bude ložnice. Mer mu řekne, že je na něj stále naštvaná, ale on jde k ní a políbí ji.
Šéf a Adele se dají znovu dohromady
Hahnová a Callie se líbají.

Grey´s Anatomy finále

24. května 2008 v 0:30 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové
No podle komentářů jsem si přečetla, že se Derek a Meredith dají znovu dohromady. Také se stalo něco mezi Izzie a Alexem. Alex něco řekl Izzie. Callie a Hahnová nejspíše budou mít vztah v 5. sérii.
Zatím se mi díl nedostáhl, protože mi nešel celý den internet, jakmile se dostáhne, budu informovat.
Toť zatím vše a dobrou noc

Grey´s Anatomy konec 4. série - promo

21. května 2008 v 21:22 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové
Co vám dnes nabízím?
Nabízím vám 3 videa a několik dohadů :D
Tak nejdříve ty dohady (oni to vlastně nejsou ani spoilery)
Ví se ale, že někdo někoho na konci dílu políbí.
Bude to Alex a Izzie, kteří si uvědomí, že se mají stále rádi.
Nebo George a Lexie? Meredith a Derek? Baileyová a šéf? Hahnová a Calie nebo začne Calie chodit se Sloanem? Či někdo jiný? To už se dozvíme brzy

5. série Chirurgů

18. května 2008 v 15:33 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové
Už nyní vás mohu ujistit, že bude 5. řada tohoto úspěšného seriálu. Jestli bude stejné obsazení zatím nevíme. Nevíme zatím, jak dopadne konec 4. série, který v Americe už bude příští týden. Bude se jednat o dvou hodinový díl. Spoilery jsou nejasné, takže vám nemohu ani říct, jak by to mohlo dopadnout, ale zkusim sehnat videa.

Kdo je to Rose?

18. května 2008 v 9:40 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové
Dobrá otázka, díky
Rose je sestřička, kterou políbí Derek a pak spolu začnou chodit. Nejlepší na tom bylo, když přijela Adisson a u operace se ptala, kdo je ta McOdrazovačka a začla se smát. Nepochopila, proč se nikdo nesměje do doby, než jí Bayellová řekla, že stojí hnedka vedle ní. Dala jsem vám tam obrázek.
http://images.eonline.com/eol_images/Entire_Site/20071116/425.stmle.dmpsy.pmpeo.111607.jpg

Chirurgové - shrnutí 4. série před koncem

17. května 2008 v 19:08 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové
Abych si oživila trochu svoje vzpomínky na začátky 4. série Chirurgů před koncem této série, která se nám bohužel už v Americe blíží, tak udělám zopakování.
Izzie je zabouchlá do George a on zas do ní, s Callie se rozejde a je s Izzie.
Meredith se dává znovu dohromady s Derekem. Řekne mu, že nechce, aby se scházel s někým jiným, Derek je nadšený a ta pusa s Rose, radši se o ní nezmiňuje Meredith, když spolu teď opravdu chodí. Derek ihned začne plánovat jejich společný dům a Meredith se vyděsí, ale nedává to znát. Meredith se dozví od George, že slyšel Dereka mluvit s Rose o jejich puse. Meredith se rozchází s Derekem. Derek začne chodit s Rose.
Sloan se začne znovu kamarádit s Derekem a uchvátí ho doktorka Hahhnová, ta mu však řekne, aby se zas probral, že on ji nemá rád, ale líbí se mu, jak pracuje se skalpelem.
Christina po Burkově odchodu je na tom špatně, nejhorší na tom je, když v epizodě tohoto týdne, visel na nástěnce článek o Burkovi, že vyhrál prestižní cenu. Tuto cenu by nevyhrál bez Christiny, ale v článku se o tom nezmiňuje.
Alex se stále schází s Avou (Evou nebo Rebeccou, jak chcete :D), jednoho dne za ním přijde s tím, že je těhotná, Alex je v šoku, ale později se mu ten nápad zamlouvá a chce se s Avou o dítě starat - je tu však jeden malý problém. Ava jde na vyšetření, aby si byla úplně jistá, že je těhotná. Vyšetří ji Izzie, ta však zjistí, že Ava těhotná není a vymýšlí si to. Izzie to nesmí říct Alexovi a proto se k Alexovi chová divně, snaží se mu to říct, i přes zákaz, ale nedokáže to. Alex si myslí, že se mu Izzie snaží říct, že si spacká život a tak, ale není to pravda. Alex to nakonec zjistí. Ava si myslí, že potratila a je úplně mimo. Nedokáže pochopit, že nikdy těhotná nebyla.
Meredith chodí na sezení a mluví o tom, že chce prostě líbat Dereka. Po zbytek dne si furt říká: Je s Rose, Je s Rose. Také se začne sbližovat se svoji nevlastní sestrou.
Bayellová se rozvádí a většinu času má svého syna v nemocnici u sebe.
Callie a Christina teď bydlí spolu. George rozdává dotazníky na žádost šéfa, kvůli tomu, že všechny sestřičky bojkutují Sloana, protože je to děvkař a vyspal se s každým. Bayellová mu nakonec pomůže. Rose se ptá George, jak daleko to má zajít, aby ho mohla napsat do dotazníku. George jí řekne, že s ním musí mít sex. Rose mu dotazník vrací a řekne, že ho nepotřebuje.
Rose jde k výtahu a dožene jí Sloan, řekne jí, že ji nemá rád, protože si myslí, že když se vyspí s klukem, tak o ni ztratí zájem. Rose jde za Georgem ke stolu, kde je Meredith a řeknemu, že dotazník se jí bude hodit.
Christina je z Burka a té jeho ceny tak v šoku, že jde dobrovolně do márnice a vyndává tam na prosbu Hahnové srdce 50 lidí. Začne u toho zpívat. Meredith jde za ní a řekne ji, že se má taky špatně, ale že chodí na terapii.
Psychiatrička se ptá Meredith na matku. Meredith se naštve a řekne ji, že se jí nikdy na matku ptát nebude a chce po ní svoji kartu. Po několika hodinách a řvaní psychiatričky, když vykonává svoji potřebu na wc to Meredith dostane.
Na konci dne se Derek baví se Sloanem cestou výtahem. Sloan se mu pochlubí, že chirurg (Bayelová), která je podle něho jednou z nejlepších ho hájí a nevymyslí nic lepšího než že řekne, že je děvkař. Derek se mu přizná, že dneska spal s Rose a myslel celou dobu na Meredith.
Meredith jde na konci dne za terapistkou a přizná se ji, že její matka chtěla spáchat sebevraždu, když ona byla ještě malá.
Tak teď koukám, že sem vám dokonce udělala takové shrnutí poslední epizody.

jsem fakt génius

12. května 2008 v 21:46 | gilmorkyblog@seznam.cz
Dneska se mi povedla docela parádní věc, omylem jsem zmáčka aktualizace počítadla, takže jedeme od nuly. Je to fakt senzační. Jsem fakt génius. Takže se neděste, že každé počitadlo ukazuje jinak. To první je pravdivé. To druhé je odedneška večer

Gossip Girl - Women on the Verge promo video (1x17)

12. května 2008 v 21:37 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
Dnes v Americe dávají další díl Gossip Girl, my ho však zkoukneme až zítra, ale aspoň vám nabízím promo videa, je to zajímavé. A moje otázka je, co se asi stalo?
omlouvám se, jestli jsou některá videa stejná

David Sutcliffe se vrací do seriálu Private Practice

11. května 2008 v 13:35 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Private Practice
Známe ho ze seriálu Gilmorova děvčata jako Christophera, otce Rory a taky bývalého manžela Lorelai (sedmá série), uzavřel smlouvu na 2. série Private Practice, kde si zahraje v 11 dílech. My už jsme se s ním seznámili v 1. sérii, jako strážníka Kevina Nelsona, který zve Addison na rande a vypadá to, že spolu v druhé série budou chodit.
http://eur.i1.yimg.com/eur.yimg.com/xp/premiere_photo/20050905/15/2748387323.jpg

Moonlight fotky z dílu....

11. května 2008 v 13:20 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Moonlight
Nemám po pravdě ani páru z kterého je to dílu, ale vim, že to jsou fotky, které jsem ani v jednom díle zatím neviděla, ale to se jedná jenom o některé fotky, no sami se podívejte a určitě si vzpomenete, že některé fotky jste už viděli, ale některé jsou opravdu nové.
Click to view full size image
Click to view full size image
Click to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size image
Click to view full size image
Click to view full size image

Sledovanost minulého týdne v Americe

11. května 2008 v 11:54 | gilmorkyblog@seznam.cz
Grey´s Anatomy - 15,3 mil.
Ugly Betty - 8 mil.
Lost - 11,3 mil.
Survivor - 12,7 mil.
CSI - 17,8 mil.
Without A Trace (Beze stopy) - 14,6 mil.
http://www.seenon.com/blog/ugly-betty-cast-photo.jpg
http://www.channel4.com/entertainment/tv/microsites/W/without_a_trace/images/without_2_400x260.jpg

Katherine Heigl opouští Grey´s Anatomy?

11. května 2008 v 11:46 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové
Jeden neoficiální zdroj uvedl, že chce Katherine Heigl, představitelka Izzie Stevens, opustit tento seriál. Doufám, že to je jenom vtip, vzhledem k tomu, že má Katherine uzavřenou smlouvu na 7 let. Jestli je to však pravda, možná bude jednou z příčin, že dostává o 70 000 dolarů méně než ostatní představitelky tohoto seriálu. zdali to je pravda, budu vás informovat, jakmile budou nějaké informace.
http://www.instablogsimages.com/images/2007/12/29/katherine-heigl-1-212_191.jpg

Gossip Girl 1x16 popis epizody

8. května 2008 v 14:18 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
Jenny chodí stále s Asherem, jenže se to zvrtne, Dan vidí, jak se Asher líbá s nějakým klukem, ale neví, kdo to byl. Sarah (Georgina) se stává Vanessinou a Danielovou kamarádkou a Dan jí chce seznámit se Serenou. Chuck a Bass odjeli do Monaka, ale Erik nejel, nechtělo se mu.
Jenny je šťastná s Asherem a když se loučí, Erik jde za Jenny a říká ji, jestli zná Ashera dobře, Jenny si to vyloží špatně a myslí si, že ji Erik miluje. Sereně volá Chuck a říká, že Georginu už neviděla více jak dva týdny a asi zpátky odletěla. Dan chce, aby Serena poznala Sáru, ale večer se jí to nehodí. Sereně volá někdo z recepce, aby jí oznámil, že tam má balíček od Georginy, jestli ho mají dát do pokoje, Serena řekne, že se pro něj zastaví a odchází domů. Serene má v ruce flashku a hnedka jí připojí k počítači a kouká se na nějaké video, my ho nevidíme, ale jenom slyšíme zvuky, je to jako porno, ale jasně poznáváme hlas Sereny.
Lily jde z hotelu, protože si musí jít nakoupit svatební šaty, zastaví ji Rufus, protože potřebuje s něčím poradit, nastoupí s Lily do auta a jde s ní na nákupy a mezitím si povídají. Už neví, co má dělat s Jenny. Lily přichází domů a jde s ní Georgina, kterou potkala u dveří. Společně všichni večeřejí. Georgina jí říká, že musí mít teď skvělý život, bude se vdávat, Serena má kluka a Eric je gay. Všichni se zarazí a Lily řekne, že to nemůže být možné. Erik odejde a Serena jde za ním. Serena mu řekne, že jí to měl říct, ale Erik jí řekne, že to zrovna nebylo vhodné téma cestou do školy, ale že to Chuck dávno ví, protože mu to řekl. Erik se vydá na párty, kterou uspořádala Jenny s Asherem.
Před párty přišla Jenny dříve a sedí s Asherem na pohovce a Jenny ho začne líbat. Asher se odtrhne a ptá se jí, co si myslí, že dělá. Asher jí řekne, že potřebuje jenom zástěrku, aby si nikdo nemyslel, že je gay. Řekne jí, že by se nikdy s takovouhle ubohou holkou nezahazoval - vždyť je z chudý čtvrti. Velká drbna měla pravdu, Asher je skutečně gay, ale Jenny se ho zastává a dělá, že se spolu vyspali.
Blair chystá svoji pomstu - chce dokázat, že Asher je skutečně gay. Chce po Danovi, aby jí pomohl, ale ten řekne, že takovýmhle způsobem nechce ublíži Jenny. (I když on sám napsal Drbně, že viděl Ashera, jak se líbá s klukem). Blair tedy pověří svoje zbylé kamarádky a ty mu ukradnou mobil, tam najde všechny jeho zprávy a na párty, kam jí nikdo nepozval se objeví a vrací mu mobil, řekne mu, že mu ho vrací, ale že nic říkat nebude, protože se jedná o člověka, kterému nechce nikdy ublížit (Mluví o Erikovi). Erik se tam objevuje také a řekne Asherovi, aby všem řekl, že je gay jako on a že líbal jeho. Asher se zasměje a řekne mu, že byl přece ráno s Jenny, vzhledem k tomu, že jde Jen o reputaci, potvrdí mu to. Asher řekne svým kamarádům, ať vyhodí toho buzíka, že se s takovýhlema lidma nehodlá bavit. Jenny běží za holkama, ale ty jí řeknou, že už s ní nikdy nechtějí mít nic společného, že lhát o sexu kamarádkám je neodpustitelné a odcházejí - Blair vyhrála. Večer sedí Blair u sebe na pohovce a zajde za ní Jenny, ta jí řekne, že vyhrála ona a poblahopřeje ji, vypadá zničeně, ale Blair ji upozornila, že použije všechny prostředky aby vyhrála. Jenny jí řekne, že ztratila všechno - důvěru svého otce a nyní i jeho respekt, všechny své kamarády a ještě začala krást (šaty). Blair jí řekne, že na prvačku to byl slušný výkon.
Serena jde do kavárny, kde pracuje Vanessa a schází se tam s Dannem. Dan jí řekne, že přišla právě včas, protože jí chce představit Sáru. Serena řekne, že teď ne, protože mu musí něco říct, ale Dan jí nevnímá a představí ji Sáru. Serena je zaskočená, ale přistoupí na divadýlko a představí se ji. Sára tedy Georgina poprosí Vanessu, jestli by mohla přinýst počítač, že jim chce ukázat její film. Serena ví o co jde a začne jí prosit ať to nedělá, že z nich budou zase kamarádky. Serena řekne Danovi a Vanesse, že počítač nebudou potřebovat a že jí přijde, jakoby se znaly se Sárou už roky. Dana to potěší. Večer, když se Serena loučí s Dannem, řekne mu, aby nevěřil Sáře, ať jí to slíbí, ale Dan řekne, že je fajn a ptá se jí, proč jí nemá věřit, Serena mu na to nic neřekne a Dan se s ní loučí. Georgina ji začne vyhrožovat, že mu to ukáže, jestli se o něčem zmíní.
Pozdě večer jde ubrečená Serena za Blair. Blair neví co se děje a snaží se zjistit, co se jí stalo. Serena jí řekne, že jí to nemůže říct, protože by se toho pak stala součástí. Blair řekne, že jí miluje a že toho klidně bude součástí. Serena se jí přízná, že někoho zabila.

Grey´s anatomy 4 série

6. května 2008 v 15:41 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové
Na Primě poběží už příští týden 4. série Chirurgů, podle mě je to divný, když teprve běží v Americe, ale budiž

Veronica Mars 3 série na Nově už ...

5. května 2008 v 23:18 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Veronica Mars
3 série na Nově už začne 16.5 (pátek). Ne v moc pěkný čas - 14:15
Veronika nastupuje na univerzitu v Hearstu a společně s ní tam pokračují Logan, Dick, Mac a Wallace. Ještě čerstvé jsou její vzpomínky na pobyt v New Yorku, kam za ní nakonec její otec dorazil a jako kompenzaci za své zpoždění jí daroval auto. Veronika zaboduje hned na první hodině kriminalistiky, kde si jí povšimne profesor Landry a naopak si proti sobě znepřátelí jeho asistenta, Timothyho Foyla. Pokračuje vztah mezi Veronikou a Loganem. Mac bydlí s poněkud bláznivou spolubydlící Parker, zatímco Wallace s poměrně sympatickým mladíkem Pizem. Ten má od prvního okamžiku slabost pro Veroniku, která využívá svůj detektivní talent, aby mu našla věci, jež se mu v prostorách univerzity ztratily ještě dříve, než si je stačil odnést z auta na pokoj. Postupně se počet obětí podobných krádeží zvyšuje. Pizova cenná kytara se záhy najde u Donalda Fagana, ten však tvrdí, že si ji koupil od nějaké dívky na bleším trhu. Veronika však dokáže, že tomu tak nebylo a nahlásí Fagana i s jeho třemi společnicemi na policii.

Grey´s Anatomy 4x13 (Piece of my heart) popis

3. května 2008 v 20:08 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové

Vydáno: květen 2008

Piece of my heart

Adisson se vrací do Seattlu, jen však kvůli operaci. Už na ni venku čeká šéf a Bayelová. Adisson se hájí, že sem přijela jenom na jednu operaci a pak se hnedka vrací. Myslí si, že se tady nic nedělo a myslí, že je tady vše při starém.
U výtahu potká Meredith jak jde s Derekem, protože probírají operaci, která nikdy nebyla provedena a právě Derek jí bude provádět na jednom z Meredetiných pacientů z důvodu,že ho o to Meredith požádala. Jakmile je Addison potká, hnedka obejme Meredith a říká, jaký jsou s Derekem poklidný pár, když Addison odchází oba se na sebe pobaveně podívají.
Adisson se také dozvídá o tom, že se Callie rozvedla a teď kamarádí s Hahnovou. Když potká Kareva, hnedka ho obejme a Karev si to míří za jednou dívkou - Avou. Oznámímu, že je s ním těhotná a musela mu to říct osobně, proto mu nezvedala telefony. Alex se jí zeptá, jestli půjde na potrat nebo si to nechá. Ava se mu snaží něco říct, ale Alex raději odejde, má totiž případ s Adisson.
Adisson se mezitím jde podívat na Marka, který dělá také na jejím případu - dělá miminku umělou kůži, aby mu pak mohl schovat srdce, které roste vně miminka.
Izzie má problémy se svými stážisty - je z nich cítit skotská a také se dozvídá, že Lexie a George měli párty a dneska jdou hrát šipky. Také mají svůj vlastní slovník slov a vtipů, kteří ostatní nechápou. To Izzie očividně dost žere.
Meredith, která má svůj pager a svůj případ je šťastná, ale Christina se jí snaží pager vzít avšak neúspěšně, Meredith je silnější. Meredith se připravuje na operaci už dnes, protože její pacient najednou oslepl. Operace se nezdaří a pacient umírá. Ava (Rebecca) si zajde na vyšetření, protože chce nějaké prášky proti nevolnosti, které ráno cítí kvůli svému těhotenství. Izzie řekne, že jí vezme krev a udělá test.
Adisson jí venku a přijde za ní Callie, Adisson na ní kouká a pak na ní vybalí, jestli je na holky, protože s Hahnovou to vypadá, že tvoří pár. Callie to zapře, ale vyděsí se, že by si to mohli myslet ostatní lidi.
Christina, která se stále vtíra do přízně Hahnové řekne Callie, že jestli jí Hahnová nepustí k ní na operaci, musí se Callie odstěhovat od ní. Callie to jde tedy zařídit s Hahnovou pod jednou podmínkou, že jí Callie pozve dneska večer k Joevi na drink.
Adisson je na operačním sále a zrovna operuje a ptá se lidí, kdo je Derekova McOdrazovačka, ale je jediná, kdo se směje. Proto se ptá, jestli stále letí ty Mc věci, ale Bayelová jí řekne, že McOdrazovačka stojí po její pravici a podává jí nástroje. Adisson jí pozdraví a Rose jí řekne, že zatím spolu byli 6krát venku a bylo jenom mazlení. Po operaci jde Adisson za Bayelovou a ptá se jí, co se s ní děje. Bayelová se jí svěří, že se její manžel přestěhoval a ona se zhroutí, jestli se bude furt takhle Adisson ptát.
Den končí a všichni jdou k Joeovi, až na Izzie, která ještě čeká na Aviny výsledky. Christina jde za Hahnovou a ptá se jí, jestli má třeba něco proti její barvě nebo tak. Hahnová jí řekne, že má talent a že se nemusí cítit dotčeně, když jí někdo nepochválí za její práci. Adisson říká Hahnové, že byla na ni docela tvrdá, ale Hahnová říká, že Christina jí připomíná sebe.
Sloan jde ke stolu, kde sedí Adisson, Hahnová a Calie a zeptá se jich jestli některá z nich nechce jít tančit. Adisson mu řekne, že její odpověď je stále ne, ale Callie souhlasí a vyráží. Při tanci to mezi nima jiskří, ale to byl nejspíš účel, aby si lidé nemysleli, že je Callie na holky a potom se Marka zeptá, jestli nechce vypadnout. A známe Marka jeho odpověď je stále stejná - ano.
Když ti dva spolu tancují, Adisson říká, že je Callie je hezká, Hahnová odpovídá, že je nádherná. A když ti dva spolu odcházejí, nevypadá moc nadšeně.
Adisson se loučí a narazí na Meredith. Řekne jí, že až přiletí do L.A., zapálí si své aromaterapické svíčky, začne cvičit yogu a i když vyznává zen, tak by jí nejradějí nakopala do zadku. Zeptá se jí, proč opouští toho skvělého Dereka, který jí tak miluje. S tím se loučí a odchází.
Alex sedí a přemýšlý potom natáhne břicho k Avě a pohladí si ho. Izzie si čte výsledky těhotenského testu Avy - je negativní. Ava není těhotná.
!!!Ještě by mě zajímalo, jestli by jste sem chtěli třeba díly na stažení. Piště do komentářů!!!

Gossip Girl 1x16 promo

2. května 2008 v 19:46 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
Předem se omlouvám, zda-li nějaké video bude blbnout, ale musim upozornit na to poslední video. Myslim, že tento díl bude hodně zajímavý. Informace dodám, jakmile se na díl podívám.Grey´s anatomy 4x13 promo video

2. května 2008 v 18:17 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové
Vím, že dnes už se objevil na stáhnutí tento díl, ale nevim proč, u mě se ta rychlost stahování táhne jako smrad :D.
No, ale pro začátek:
- Addison se vrací (jenom na jeden díl)
- Ava je těhotná ( v českém znění to byla Eva) a s kým je těhotná? S manželem nebo Alexem?

Gossip Girl 1x15 popis

2. května 2008 v 11:32 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
Všichni se připravují na zkoušky na SAT (přijímačky na univerzitu). Všichni jsou vystresovaní a nejvíce Serena, která dostávala v minulém díle dárky od někoho s iniciálem G.
Ráno Serena potká Chucka, který jí řekl, že Georgina je daleko a chodí s princem. Sereně se uleví, ale do doby, než ji potká ve škole. Serena se jí polekala a je vyděšená, ale Georgina se chce večer sejít a dodá k tomu, že si jí určitě Serena nechce znepřátelit. Serena jí slíbí, že přijde.
Bitva Blair vs. Jenny pokračuje. Jenny dojde, že potřebuje něco co královna Blair nemá - kluka. Kupuje si hot dog ale když jde nějaký kluk se psy zamotá se Jenny do vodítka a hot dog jí spadne a sežerou ho psy. Ten kluk se přestaví jako Asher a dá jí číslo na mobil, ale Jenny ho hodí do koše, protože se nebude obtěžovat s nějakým klukem, který vodí psy. Druhý den ho Jenny potká a dojde jí, že to jsou jeho psi a že je bohatý, tak za ním hnedka jde a domluví si rande. Jenny má však zaracha za ty ukradené šaty a táta jí to nedovolí jít někam ven a tak Asher přijde za ní. Rufus si ho oblíbí.
Serena se sejde s Georginou a opijí se. Georgína je její stará známa, kterou nikdo nemá rád. Když byla Serena s ní, vždycky to dopadlo špatně. Serena volá Chuckovi, že se měla sejít s Dannem, ale že teď nemůže protože se opila a je už pozdě. Chuck jí řekne, že všechno zařídí. Zavolá Dannovi a řekne mu, že je Sereně špatně a že se sejdou až zítra ve škole.
Serena ráno jde do školy a sejde se s Dannem, řekne mu, že už jí je líp a že migréna ustála. Dannovi dojde, že Serena lže, ale ona se stále vyhýbá odpovědi, co se stalo.
Nate a Vanessa jsou spolu večer venku, když Vanessa dojde ke kavárně, kde pracuje s Natem se začnou líbat. Blair se hlásí na Yale, ale je tu problém jedna dívka se tam hlásí taky a ta holka je o moc chytřejší a taky má více aktivit než Blair. Blair ji musí zničit, proto si pozve svoje kamarádky - účel bitvy proti Jenny. Když Blair řekne, že se u ní můžou učit a každá tam bude mít svého učitele a bude tam taky holčičí dýchánek, holky se odtrhnou od Jenny a jdou s Blair. Georgína volá znovu druhý den Sereně, chtěla se jí omluvit a řekne jí, že jí obdivuje a chce jít na večeři, aby to všechno urovnali. Jenomže Serena se musí učit, druhý den má zkoušky, ale Georgína jí prosí a tak se dohodnou na večer, že to bude jenom hodina. Serena jde do restaurace a tam si přípíjí jenom colou. Georgína chce, aby jí vyprávěla o Dannovi, Serena vypráví, že je skvělý a omluví se a jde mu zavolat. Georgína mezitím něco nalije Sereně do pití, Serena to vypije a probouzí se až druhý den. Volá Chuckovi, který je doma, protože zaplatil nějakýmu klukovi, aby mu udělal SAT testy. Říká, že vše ještě může stihnout, když jí Chuck pomůže. Dan je na testech a volá Sereně kde je, ale když jí volá, slyší její jméno, jak někdo hlásí, že se to dostavila. Není to však Serena, je to někdo jiný, kdo bude za ni dělat testy - o to se postral Chuck. Dan vychází z budovy po testech a dohoní ho Blair, ta se ho zeptá, jak mu to šlo, ale Dan jí řekne, že moc ne. Testy taky dělá Vanessa, která se je učila, ale jenom kvůli tomu, aby pomohla Dannovi, ale Nate jí tam donutí jít. Pak je uvidí Blair a Dan spolu a jsou oba v šoku. Blair však víc, ptz vypadá, jako by se za chvíli sesypala. Dan jde za Serenou, ale otevře mu Chuck. Serena říká, že je v pořádku a že mu všechno řekne zítra. Serena jde za Georgínou a říká ji, že jestli někomu řekne, co se stalo minulé léto, půjde dolů s ní. Tím se Serena zbaví Georginy, ale nejspíš ne na dobro. Dan sedí v parku a běží k němu cizí pes. Někdo na něj volá Georgino a přiběhne tam holka, která se představí jako Sára. My však víme, že to není Sára, ale Georgína.