Leden 2008

Seznámení se seriálem Moonlight

27. ledna 2008 v 11:57 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Moonlight
Teď jsem koukala na rubriky a všimla jsem si, že není zatím žádný článek k tomuto seriálu.
Tak vás s ním aspoň trochu seznámím.

Herci:

Alex O'Loughlin (Mick St. John)

Sophia Myles (Beth Turner)

Jason Dohring (Josef Konstantin)
Shannyn Sossamon (Coraline)
Jordan Belfi (Josh Lindsey)

O co jde?

Mick je soukromé očko v L.A je upír a tomu dodává dá se říct skoro nepřemožitelnost. Není však jediným upírem, má svého kamaráda Josefa, který je nejenom bohatým, ale i nejstarším upírem v L.A. Mick je hodným upírem. Nepije krev z lidí, ale chodí do márnice, kde má svého kamaráda upíra a ten mu dává krev z mrtvých lidí. Jak říká nesnáší být upírem a udělal by cokoliv, aby jím být nemusel.
Hned v prvním díle se setkáváme s novinářkou Beth, kterou sleduje Mick. Ne tak, že by jí chtěl vysát nebo tak něco, ale proto, aby na ní dával pozor.
Mick měl manželku upírku, která ho ten večer co měli svatbu přeměnila na upíra. Chtěla mít děti a tak unesla ještě v té době malou Beth. Bethini rodiče poprosili Micka, aby jim dceru našel. Mich dceru našel, ale musel zabít Coraline, jeho manželku. Umřela tím, že jí bodnul a zapálil. Jedině ohněm je možné upíra zabít.
Proto Mick hlídá Beth, která si ho nepamatuje a ani neví kdo ve skutečnosti je. Jenže Mick zachrání Beth znovu a Beth to něco připomíná a vzpomene si. Stanou se z nich nerozluční přátelé a později se do sebe zamilují. Jenže Beth má přítele Joshe a Mick říká, že by jim to nikdy neklapalo. Protože si bere příklad sebe a Coraline, když on byl ještě ,,smrtelníkem´´.
Beth zjistí, že Mick je upír, ale začíná si zvykat. Jsou v poušti a Mick se potřebuje napít. Beth mu nabídne, že se může napít od ní, nejdřív se Mick zdráhá, ale nic jiného mu nezbývá. Mezi nimi se přátelství ještě více zpevní.
Mick spatří svoji manželku, která by měla být dávno mrtvá, ale jak se později ukáže, nějak se jí podařilo vstát z mrtvých a stát se dokonce člověkem, jenže když se Beth vyhledá najít pravdu o skutečné Coraline vrátí se jí všechny vzpomínky a bodne Coraline kolíkem do břicha. A Coraline začne krvácet, ale přežije to. Mick po ní chce, aby mu řekla, jak to udělala, ale Coraline z nemocnice zmizí - znovu se zní stává upír.
Mezi Beth a Joshem to skřípe, ptz ona miluje Micka, ale Joshovi to neřekne a jsou spolu dál. Po nějaké době se ti dva do sebe znovu zamilují a vyspí se spolu. Ráno k Beth přijde do bytu Mick a raní ho to, ale nedá to znát. Pak Joshe jako státního zástupce unesou mafiáni, které Josh žaluje a zabijí ho. Beth mu jede s Mickem na pomoc, ale už je pozdě, je postřelen a Mick mu udělá první pomoc. Mick byl totiž ve válce ošetřovatelem. I když udělá všechno co mohl, sanitka přijede už pozdě. Je tu jediná možnost - proměnit Joshe na upíra a tak ho Beth žádá a prosí, ale Mick to neudělá a Josh zemře. Beth se zeptá Mika, jestli by to pro ní udělal, kdyby umírala, ale Mick jí řekne, že je to těžké být upírem a nikomu to nepřeje. Ale v jeho myšlenkách se honí jenom jedno - ,, Myslíš, že sem si totu otázku nikdy nepoložil´´? Ten večer jde Mick za Beth, ale ta ho vidět nechce a křičí na něj.

Josef Konstantin

http://l.yimg.com/img.tv.yahoo.com/tv/us/img/site/35/27/0000043527_20071001134251.jpg

Coraline
http://l.yimg.com/img.tv.yahoo.com/tv/us/img/site/35/25/0000043525_20071001134244.jpg

Beth

Obrázek “http://www.duckydoestv.com/wp-content/uploads/2007/08/sophiamyles_moonlight.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Mick

http://image.com.com/tv/images/processed/default/16/cc/138348.jpg


http://thumbnails.cbsig.net/CBS_Production_Entertainment/CBS_Production_Entertainment/2007/10/12/Primetime/Moonlight/Rebroadcast/CBS_MOONLIGHT_103_IMAGE_CIAN.jpg

http://img119.imageshack.us/img119/3255/moonlightpromo01is9.jpg

http://www.latimes.com/media/photo/2007-10/33561166.jpg

v poušti

http://www.moonlight-detective.com/gallery/albums/CBS-promos-season1/normal_Episode4_CBS_001.jpg

http://twitchfilm.net/site/images/uploads/96341_D00525B.jpg

http://img.coxnewsweb.com/B/06/31/84/image_5784316.jpg

http://www.iphoneblog.de/wp-content/myfotos/moonlight1a.png

Konec stávky?

26. ledna 2008 v 23:53 | gilmorkyblog@seznam.cz
Tak to vypadá na dobrou zprávu, zdá se, že by měla co nevidět skončit stávka scénáristů. Více zde.

Co nás čeká za týden na Primě?

25. ledna 2008 v 21:59 | gilmorkyblog@seznam.cz
V podvečer půjdou seriály na televizi Prima. Myslim, že se máme na co těšit, čeka jí nás totiž seriály jako jsou například : Zoufalé manželky, Sběratelé kostí a Myšlenky zločince.

Jinak další díl Gossip Girl bude až 28. ledna.

Grey´s anatomy - konec?

19. ledna 2008 v 18:29 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové
Tak nám skončila už čtvrtá série Chirurgů, byla jsem překvapena, že skončila takhle. POpisy vám dodám později, budu se snažit co nejdříve, ale teď není moc času.
Jenom vám to shrnu:

Derek se políbí se sestřičkou, ale řekne jí, že nemůže dál, protože chodí a miluje Meredith. O polibku se Meredith nezmíní. A ta mu řekne, že nechce, aby se stýkal s jinými ženami, že chce, aby spolu chodili. Derek jim najde skvělé místo na jejich budoucí dům a plánuje ho s Merešdith, jenže Meredith je zaskočena, nemyslela, že poé dvou dnech co mu zakázala se stýkat s jinými ženami, že ihned začne stavět dům.
Derek něco tuší a pohádají se kvůli tomu domu. Skončí to tak, že se rozejdou ve zlém - pohádají se a Derek jde za sestřičkou (Rose) a pozve ji na večeři a ona souhlasí.

Izzie a Georgovi to moc neklape a tak se rozhodne, že si najde svůj vlastní byt, ten taky shání Lexie, tak to vypadá, že nakonec ti dva budou bydlet spolu. Meredith se sbližuje se svoji sestrou, Lexie přespí u ní a Meredith ji udělá snídani. Jenže má alergii na vajíčka, ale i tak je sní a pak si musí píchnout injekci, ptz má celý flekatý obličej - alergická rekace.

Do nemocnice přijede Georgova matka a pořád si myslí, že je George šťastně ženatý a s Calley se pokoušejí o miminko, proto pořád plete a všechny věci dává prvnímu člověkovi kterého vidí-Caylley. Ta donutí George aby jí řekl pravdu, ale nemusí, ptz matka potká Izzie a ona se jí omlouvá a říká, že je jí to líto, ale jeho matka si myslí, že mluví o Georgovi a Calley splodit dítě, ale Izzie rázem řkene, že byli opilí a že se to seběhlo rychle. Jeho matka se naštve a řekne, že se za něho stydí a chce, aby začli s Calley navštěvovat manželskou poradnu, ale on řekne, že je moc pozdě.

Alex se rozejde s Avou (Jane Doe) a pořád mu záleží na Izzuie, vypadá to, že jí má stále rád, ale taky to vypadá, že má rád docela Lexie. Takže nevíme jak to skončí.

Tímto skončila 4. série, takže my už jenom čekáme, jestli se po stávce scénáristů naváže a bude pokračovat 4. série nebo jestli už bude rovnou pátá a to znamená, že bychom si ještě asi počkali.

Že by další ,,kandidát´´?

15. ledna 2008 v 22:20 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Lauren Graham
Obrázek “http://l-graham.org/gallery/albums/candids/2008%20-%200102%20-%20Out%20in%20Beverly%20Hills/normal_january022008-001.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Jestli jsem dobře pochopila - a jestli mám ještě takhle po večeru zaplý mozek na přeložení článku, tak si myslim, že to je možná nový přítel Lauren Graham.

No

5. ledna 2008 v 23:46 | gilmorkyblog@seznam.cz
Na týden vás opuštím, jedu na lyžák a vůbec se mě tam nechce, je to můj druhej (v 7. třídě a teď v prváku) a vůbec z toho nejsem nadšená. Jenom když si teď vezmu, kolik smutných událostí se kolem mě událo.
Na maily a komentáře vám odpovím až přijedu a zatím se mějte dobře.

Katherine Heigl svatba

5. ledna 2008 v 0:16 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové
Přináším fotky ze svatby s Joshem Kellym. Klikni na obrázek a fotky se zobrazí.


Image

Kdy budou odvysílány seriály?

4. ledna 2008 v 16:04 | gilmorkyblog@seznam.cz
Možná vás to bude zajímat, jestli stahujete seriály. Tak udělám takové shrnutí. Jedna se o americké stanice a ne o české.
Bones - 22. února 2008 (The Baby In The Bough)
Desperate Housewives - 6. ledna 2008 (Welcome to Kanagawa), bylo natočeno před stávkou scénáristů
Grey´s anatomy - 10. ledna 2008 (Lay Your Hands On Me), taktéž natočeno před stávkou
4. série Grey´s anatomy bude mít 23 dílů
Heroes - epizoda 2x12 nemá zatím ještě ani název a odhaduje se natočení v roce 2008. Série by měla mít 24 dílů a k tomu mělo být ještě 6 speciálních, ale ty se zrušili.
How I met your mother - díl 3x11 byl celý natočen před stávkou a byl zatím poslední, který se stihl. Další díly nebyly zatím natočeny.
Las Vegas - 4. ledna 2008 (I Could Eat a Horse) - 5x12, další díly jdou průběžně
Lost - 31. ledna 2008 ( The Beginning of the End) - Lost budou končit šestou sérií
NCIS - někdy v roce 2008 (Tribes) - taktéž poslední díl co byl natočen před stávkou
Prison Break - 14. ledna 2008 (Boxed In)
Smallville - někdy v lednu 2008 (Persona) - 7x10
Supernatural - 3. ledna 2008 (Witch Hunt) - 3x09
Gossip Girl - 2. ledna (School Lies)
One Tree Hill - 8. ledna 2008 (4 Years, 6 Months, 2 Days)
Californication - 2. série bude mít 12 dílů, kdy bude vysílána se zatím neví.

Souboj seriálů

4. ledna 2008 v 16:01 | gilmorkyblog@seznam.cz
Přišlo mi na mail, abych se o tomto projektu zmínila, takže se omlouvám za zpožděnou rekaci, ale jak sem se už několikrát zmiňovala, blog.cz má veliké výpadky a pořád vypadávají i články co napíše, tak se ani několikrát neuloží nebo nezobrazí na webu.

Tak jestli chcete podpořit svůj seriál nbo se jenom podívat, tak rozhodně doporučujji. koukni sem
Tady jsou zatím nominace a ty můžeš další seriály nominovat.
Mě třeba osobně napdal seriál Zimní Ráj, Rodinná válka, Spolužáci, Private Practice, Moonlight, Gossip Girl, tak sem tam něaký doplnila.
Tady zatím máte ty, ketré byli nominovány
  • 24 hodin
  • Akta X
  • Alias
  • Angel
  • Arabela
  • Babylon 5
  • Battlestar Galactica
  • Beverly Hills 90210
  • Black Books Season
  • Buffy, přemožitelka up%C