Prosinec 2007

Grey´s anatomy video download

27. prosince 2007 v 22:00 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové
Udělala jsem video k Chirurgům. Snad se bude líbit, jen aby jste věděli tohle video mi dalo zabrat na více jak 10 hodin práce. Napište do komentářů, jestli se video líbilo.
stáhni

Grey´s anatomy download video

27. prosince 2007 v 21:46 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové
Udělala jsem video k Chirurgům. Snad se bude líbit, jen aby jste věděli tohle video mi dalo zabrat na více jak 10 hodin práce. Napište do komentářů, jestli se video líbilo.
stáhni

Co je lepší?

27. prosince 2007 v 21:45 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Ankety
Titulky nebo dabing. Je to jenom moje zvědavost. Já mám teda radši titulky. Tak doufám, že nejsem jediná :D

http://www.tvguide.com/images/pgimg/gossip-girl19.jpg

Gilmore Girls anketa

27. prosince 2007 v 21:44 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gilmore Girls - Gilmorova děvčata
Primitivní anketa nebo možná jenom trošku k zamyšlení.
http://www.gilmoreguide.com/caps/509/50948.jpg

http://weblogs.newsday.com/entertainment/tv/blog/gilmorerory.jpg

http://www.mylastmistake.org/sophies/gallery/albums/6x05/normal_gilmore.girls.605.hdtv-lol._VTV_%20_1__0084.jpg

Veronica Mars obnova videa

26. prosince 2007 v 10:12 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Veronica Mars
Video sem dávám znovu stáhni

Gossip Girl 1x12 promo

24. prosince 2007 v 19:34 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
Díl (1x12) ponese název School Lies a bude mít premiéru 2. ledna 2008. No a já vám nabízím video a pár obrázků k tomu to dílu.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Lauren Graham - news

24. prosince 2007 v 19:17 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Lauren Graham
Po několikátém přihlašování sem se sem konečně dostala. Proto bych vás chtěla poprist, jestli by jste mi nemohli vysvětlit, jak funguje stránka na ic.cz, protože sem se rozhodla, že přestěhuji web.
No tak za prvé, abych na to nezapomněla, jste se mě ptali, proč sem nedávám něco o Gilmore Girls, ale ono opravdu nejde nic napsat, protože žádné novinka nejsou a abych web neukončila, tak píšu o jiných seriálech, které jsou někdy možná i lepší než Gilmore Girls.
A teď zpátky k Lauren Graham, když se takto článek jmenuje. Lauren bude v novém filmu s názvem The Dream of the Romans, premiéru bude mít někdy v únoru 2008 v U.S.A.
16.prosince byla Lauren v NY spatřena a snažila se schovat, ale před fotografy se člověk nikdy neubrání.
Lauren GrahamLauren Graham
No a to je zatím ode mě vše co se týče Lauren Graham a přeji vám Šťastné a Veselé Vánoce.

Grey´s anatomy 4x06 - popis

12. prosince 2007 v 19:37 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové
Grey´s anatomy 4x06 - Kung fu fighting
Meredith řeší několik problému, hlavním problémem je Derek. Uzává, že čím víc se jí podvoluje tím vice se od něho odtahuje.
Derek a Richard mají vedle sebe karavany a snídají. Jsou na tom oba dva špatně - problémy se ženami, tak šéfa napdane, že by si mohli udělat pánskou jízdu, Derek souhlasí, ale neví pod jakým smyslem to šéf myslí. Richard mu řekne, ať to zajistí.
George spí v nemocnici a vzbudí ho Izzie, že je to prý směšné, když spí v nemocnici, když přitom doma mají postel a je to tam o hodně lepší, že už čeklai dlouho. A ona, že potřebuje sex.
Doktorka Hahnová je novou šéfkou kardiochirurgie, je to její první pracovní den v nemocnici. Richard představuje Hahnovou Sloanovi a Derkovi. Když odejsou utrousí poznámku, jestli si ty doktory najímá podle vzhledu nebo podle úspěchu práci.
Derek se ptá Sloana, jestli přijde na pánský večírek, ale Sloan se ho ptá co tam bude a Derek taky neví. Říká, že přijde. Dereka se ptá, jestli tam budou i striptérky, ten to popírá, že ne, že to asi šéf neměl na mysli. Okolo jde Bayelové, tak se jí Sloan ptá co si představuje pod pánským večírkem, ta odpoví, že si představuje střapce a 1$ bankovky. Takže striptérky.

Derek prochází kolem Meredith a řekne jenom Ahoj a Meredith to samé. Christina se ptá, co to mělo znamenat, ta jenom odpoví, že jde jenom o schůzku, kterou mají později na služebně.
Christina se rozčiluje, protože si zrovna nepadla moc do oka s Hahnovou a ta jí odmítá mít na kardiu, takže služby na kardiu má Izzie.
A první případ už jede sanitkou a rezidenti stojí a čekají. Jde o dvě budoucí nevěsty, které jsou v soutěži o pohádkovou svatbu za 100 000$. Prvn9 nev2sta se jmenuje Jackie, ta má vykloubené rameno a tržnou ránu na stehně. Druhá nevěsta je Helen, ta má zlomený nos a tržnou ránu na tváři. Obě dvě drží jedny šaty a žádná se jich nehodlá vzdát, tím by prohráli soutěž a obě dvě chtějí vyhrát, proto je budoucí ženichové hlídají, aby nepustili ani jedna z nich ty šaty. Calley jim vysvětluje, že je potřebuje ošetřit a tak musí pustit ty šaty, ale ani jedna z nich je nepustí, i když za ně Calley tahá. Ani jedna se vzdát nehodlá.
Další případ už se veze a tentokrát jde o muže, který přežil volný pád ze 4 km. Skákal s padákem, ale padák se mu neotevřel. Christina se podíví k neby a řekne: ,,Díky´´
Rick (parašutista) mluví, každý je v šoku, protože už by měl být mrtví a je to zázrak, že vůbec přežil. Do místnosti vtrhne nějaká žena a ptá se doktorů, zdali je Rick v pořádku nebo jestli umírá.
Je to Sally, jeho instruktorka parašutismu. Šéf přichází do místnosti a říká jim, že slyšel, že je tu nějaký člověk, který skočil ze 4 km. Parašitutista odpoví, že je to on. Richard je v šoku, myslel si, že je to jiný pacient a ještě se diví, že mluví.
U nevěst se zatím nic neděje, žádná z nich nechce šaty upustit jako první a tak mají doktoři problém se vůbec podívat na tož je ošetřit. Calley se ptá rozhodčího, jestli se nemůžou tu cenu rozdělit, ale ten namítá, že už jim to nabízel před 14 hodinama. Caylley jde stranou se Sloanem, která mu přidělila George z jediného důvodu, aby ho udržela od sebe a teď mají najednou stejný případ. On říká, že jeho práce je mučit internisty ona říká, že ne, že to by nepomohlo, ale když se podívá na George, tak se ho ptá, jakým způsobem by ho mučil.
Izzie má případ muže, který jde na operaci, kde mu natáhnou cévku ze stehna až do srdce. Izzie říká, že se nemusí bát, že už tuto operaci Hahnová dělala několikrát. Říká ji, že to dělá z jediného důvodu, že je ornitolog a našel se druh ptáka, o kterém si mysleli, že je už dávno vyhynulý, ale on není a jeho přívá j, aby si mohl sednou do trav a celé dny ho sledovat. V tom je přeruší Christina a říká jí o tom parašutistovi, jestli si to nechce prohodit, že je to hodně operací a že ona chci případ, který má Izzie. Izzie s tím nesouhlasí a svého případu se rozhodně nechce vzdát. Christinu to naštvea říká, že kardio je její obor.
Parašutista je na tomografii a doktoři se dohadují, co budou muset spravovat. Šéf říká, že to budou určitě střeva, Derek zas říká úplně něco jiného. Baylevá je zarazí s tím, že tohle není soutěž. K tomu však doplní, že si myslí, že nejdřív půjde na řadu šéf. Už se tomograf načítí a všichni jsou netrpělivý co z toho bude. Nakonec se ukáže, že všechno je v pořádku a že se mu nic nestalo až na apendoktomii. Jinak je úplně v pořádku. Christina je zdrcená.
Alex jde do kumbálu a vidí tam sedět Lexie. Ptá se co dělá, ona že doplňuje karty. Je to prý jediné místo, kde je klid a není tady Meredith nebo Christina. Alex jí řekne, ať vstává a jde s ním na ortopedii nebo ať si tady zůstane a dělá další karty. Lexie neváhá a běží za ním.
Calley musí ošetřit Jackie a tak Sloan řekne, že bude potřebovat náhradníka. To se Jackie vůbec nelíbí, ale pak když jí její ženich řekne, že si na chvilku může odpočinout a že je to skvělý nápad souhlasí. Sloan navrhne George, Calley je ráda. Georgovi se to nelíbí, ale Sloan mu řekl, ať si nemyslí, že stáž je jednoduchá. Geroge si sundá rukavice a začne držet šaty. Všichni ho kontrolují.
Alex zrovna přichází, když George začne držet šaty a utrousí poznámku,, Hele koukni Bambi je nevěsta´´
Rick se právě dozvěděl, že je absolutně v pořádku. Říká, že je to nejlepší pocit, který kdy cítil a že se cítí, jako kdyby teď dokázal všechno. Meredith říká, že člověka to hodně změní. Rick se podívá na Sally a říká, že jí musí něco říct, ona ho zarazí a doplňuje ho, že tu kazetu zničí, aby si to nemusel prožívat znova. Christina zbystří a ptá se Ricka, jestli opravdu říkala video.
Izzie je na sále a připravuje se na operaci, bohužel operace musí být zrušena z důvodu, že tepna je ucpaná a budou ho muset otevřít. Je tu však jeden problém pacient je alergický na anestezium. Když se Izzie ptá, jaké mají možnosti, Hahnová mlčí. Izzie je smutná a tak to říká Christině, ta aby si pořádně šplhla dává Hahnový příkald jedné operace, kde člověk bude mít jenom znecitlivělé tělo a nic nebude cítí, ale jenom hlava mu bude fungovat. Takže bude při vědomí. Christina si myslí, že tím půjde na operaci, ale Hahnová ji vyvede z omylu a volá na Izzie.
George stále drží šaty a oba dva ženichové i nevěsta ho sledují, jestli neupustil šaty. Nevěsta se za to omlouvá, protože ví, že to vypadá velice divně, ale Sloan říká, že nikdy ženatý nebyl ať se prý zeptají George, že ví co to obnáčí být ženatý.
Nevěsta se ho hnedka ptá, jestli je ženatý a jak dlouho. Říká, že moc dlouho ne. Helen mu blahopřeje. On se jenom usměje a říká díky.
Alex a Calley spravují Jackie rameno, Jackie říká, že by měla vyhrát ona, z toho důvodu, že je více zraněná ona. Calley říká jenom raz...dva... a škube s ramenem. Bohužel se rameno zas vrátilo zpátky, tak budou muset operovat. Jackie nesouhlasí, prý se musí vrátit k těm šatům chce, aby to nečím obvázali. Calley se jí ptá jestli jí to stojí za to, než aby jí to nechala spravit při operaci. Ona říká, že operaci může mít kdykoliv, ale že tuhle soutěž může vyhrát jenom jednou. Calley a Laex se na sebe zadívají, protože jim to nedává vůbec smysl.

Christina jde kolem Geroge, který stále ještě nepustil šaty a škube sebiou kvůli Chrostině, která jak vypadá, bude mít nějaké kousavé připomínky. Bohuýžel je však vidět, že tam stojí všichni ( Meredith, Christina, Alex, ženichové a rozhodčí) a koukají na něj. Christina se ptá, co tam jako celou dobu dělá, jestli jenom pořád stojí a drží šaty. Meredith odpovídá, že to je divný, že si myslela, že to bude záživnější. Christina říká, že by to zvládla i opice. To se Gerogovi nelíbí, tak se hájí s tím, že to je težší než se zdá.

Nevěsta mu pomáhá s tím, aby se nevzdal, ale hnedka její ženich reaguje a připomíná, že je to její protihráč, že by mu neměla vůbec pomáhat. Rozdočí se ptá lexe, jestli dávají i nějaký morfin lidem, kterým nic není.
Christina odchází s něčím, ajk říká, že je to mnohem zábavnějším a rozhodně lepším než koukat na Geroge, aj drží šaty. Alex se ptá co to je, protože si myslí, že nic není lepší než koukat na George, který si hraje na nevěstu. Christina hrdinky vytáhne CD. Všichni se ptají co to je a ona říká, že je to video toho parašutisty. Všichni odchází za Christinou. Zapínají to do televize a jedí u toho popcorn. Izzie si jde pro kafe, ale když to uvidí zůstane tam s nima. Parašutista padá se slovy ,,miluji tě Sally´´.
Pacientovi se moc nelíbí ten způsob co navrhla Christina, ale když Izzie řekne jméno toho ptáka, tak souhlasí. Hahnová řekne Izzie, že budou operovat, ale Izzie namítá, že je to nápad Christiny, ale Hahnová jí nedává na výběr buď t ona nebo má smůlu. Vybere si, že jde. Christinu to ranilo.
Calley musí pořád poslouchat jak si Jackie stěžuje na to, jak to pro ni je těžké, ale operaci odmítá.
Lexie se ptá, jak ty šaty vypadají. Jeckie říká, že jsou bez ramínek a s pěkným výstřihem. Lexie se jí ještě ptá, jestli bude mít rozpuštěné vlasy, aby zakryla ten hrb. Nevěsta se diví a neví proč se jí na to ptá. Lexie se jí zmiňuje, že když bude ignoruje všechny rady co jí Calley dala a taky, že ignoruje operaci bude mít nateklé a fialové rameno a taky hrb, ale pak jí ujišťuje, že ty vlasy by to měly zakrýt, ale jenom taky se správným závojem. Když si to Jackie vyslechne ptá se jí kdy může jít ns tu operaci.

Hahnová stojí na chodbě a jdou za ní Dereka Mark ona se jich ptá, jestli jsou partneři a oni se tomu zasmějí a řeknou, že ne proč se ptá. Říká jenom, že si to ověřuje (stejně se totiž smějí a dokonce mají stejné oblečení a pak, když odcházejí jdou i stejným krokem).
Hahnovou si zavolal šéf, aby jí připomněl, že by se mu měla hlásit a měl by vědět o takových to operací, co se bude dít (Izziin případ), ale Hahnová ho odpálkuje s tím, že je to poměrně diskriminace ženského pohlaví, že když dneska dělá pánský večírek a navíc, že když Derek nebo Sloan dělají nějakou operaci, tak že taky nepotřebují svolení.
Meredith a Derek leží v posteli a Meredith vzpomíná na to, jak byla ,,mrtvá´´, že před tím bylo však tak heozně těžké a komplikované, ale jak jí z ý vody vytáhnul, tak bylo na cvhíli všechno jasný a už se nic nezdálo být těžký a komplikovaný, říká, že si to pamatuje.
Izzie připravuje sál pro pana Arnolda, dává mu tam ptáka, kterého by chtěl tak vidět a aby nezapomněl na to, proč tuhle operaci podstuopuje lehá si tam místo na chvíli místo něho, aby narafičila monitor, tak aby na něj neviděl, zdá se být všechno perfektní.
George už skoro nemůže a nevěsta taky ne. Tak mu říká, ať to pustí, on že ne, protože by měl problémy v práci kvůli tomu, ale ona že ne, ta mu zatím vypráví příběh, kvůli čemu to dělá, proč tuhle soutěž potřebuje vyhrát. Její matka je z té svatby hrozně ráda a chce, aby to její dcera měla všechno perfektní a nádherné, protože to je jenom jednou. A tak se její matka kvůli svatbě hodně zadlužila. Pro matku je to prý hodně důležité, kvůli tomu prý stále ještě žije, proto se nehodlá vzdát. Helen najendou zkolabuje a upustí šaty. Pak se ukáže, že měla vnitřní krvácení. Richard říká, že se doslechl, že Sloan dneska šikanoval nějakého stážistu, že to bere tak že George neustoupil. Takže ho šéf chválí, že se nevzdal.
Izzie operuje a je hrozně pozorná, aby pacient nemusel poslouchat zvuk pilky, tak mu nandá sluchátka a pustí hudbu. Christina je z galerie sleduje.
Bayelová operuje s Meredith parašutistu. Bayelová pořád nechápu, proč skočil. Meredith vysvětluje, že když se dostane až na pokraj takováchto možností je schopen dosáhnout čehokoliv, alespoň si to myslí.
Jackie se probírá po operaci a jakmile se vzbudí, jediné co jí zajímá je to, jestli vyhrála. Calley jí řekne, že by měla vědět, že operace proběhla bez komplikací, ale to Jackie nazajímá, zajímá ji ta jeidná věc- jestli vyhrála. Potom se ptá, jestli se ta druhá pořád ještě drží. Alex jí řekne, že Helen zkolabovala a že je na operaci, ale to jí i tak nezajímá a stále se ptá, jestli vyhrála. K tomu říká, že jestli zkolabovala, tak to musí znamenat jedině, že vyhrála. Pak se ptá, kde je soudce. To už se Calley neudrží a houkne tam na ní, co si myslí, když tam žena, která stála vedle ní celé dva dny a málem umřela a jediné co jí zajímá je, jestli vyhrála soutěž, tak je to hrozně pokrytecké a absurdní. Že by něměla bojovat tolik vůli svatbě, ale kvůli manželství. Potom jí několikrát řekne, ať to nechá běžet. Calley odchází a už tam v pokoji je jenom ženich, nevěsta a Alex, ale jediné co nevěstu opravdu zajímá je to, jestli vyhrála. Alex se sebere taky a radši odejde.

Ke Christině si přisedne Derek a ta mu říká, že Izzie dala na vak obrázek ptáka. Derek říká, že to chytrý a jeho by to prý nikdy nenapadlo. Potom se odmlčí a on říká, že se nenechá postarat se od něho, že už to není jeho práce, že ho prostě nenechá. Christina se na něj smutně podívá, protože jí je jasné o kom je řeč a řeknemu, že se o ní postará. Řeč je o Meredith.
Pacient panikaří a ptá se jich jestli ty lidi v galerii se taky dívají na jeho srdce. Hahnová říká, že jo. Pacient panikaří ještě víc a chce přikrýt a tlukot srdce se mu vyšplhal až moc. Chce přestat v operaci, tak ho musí Izzie uklidnit tím, aby si lidi přirovnal k ptactvu. Christinu přirovnává k července, protože pořád hýbe prsty, Dereka přirovná k drozdovi, protože má smutné oči, Richarda přirovná k volavce, protože mi nui neunikne. Tím ho zklidní a může se pokračovat.
George jde kolem Calley a ta se zastaví a ptá se ho, jak je na tom jeho nevěsta (Helen), říká, že je v pohodě. A k tomu dodá, že doufá, že to pustil první, protože ta její nevěsta je hrozná (Jackie).
George jenom na ní kouká a on se ho ptá co se děje, on se jenom zmíní, že nečekal, že by byli schopni se spolu bavit. Říká, že šla dál, že musí.
George jde za Helen, která se právě probouzí a ženich se jí ptá, proč mu neřekla, že jí to bolí, ona na to, že by jí donutil, ty šaty pustit, ale že je to stejně jedno, protože ty šaty upustila první. George jí to vyvrátí s tím, že ty šaty upustil první, protože jí musel chytit. Ona se diví, ale je ráda.
Ricka mrzí, že má jenom tuhle jizvu, když spadnul z tak velké výšky, ale Meredith mu řekne, že to zmizí. On se zarazí a ptá se ji, jestli zmizí ta jizva. Tu nemyslela, myslela ten pocit, který cítí teď, že se cítí, jako kdyby vše dokázal, ale že to zase zmizí časem, že to pak bude zbabělec, který neřekl, ženě co k ní cítí. On se zarazí a říká, že je ve všem skvělá co dělá a je to báječná osoba, že je Sally o několik tříd výš, že určitě nebude cítit to samé co on. Meredith říká, že to aspoň může zkusit.
Pánská jízda - Derek se Sloanem popíjí a mezitím přijde ke karavanu Richard. Derek se ho zeptá, co tím myslel, když řekl pásnký večer, že nevěděj co pod tím myslel a že už jsou z toho vyděšeni. Říká, že je to večer pro chlapy bez žen. Sloan se diví, ale Richard ho ujistí, že je to všechno.
Najednou se objeví Hahnová co říká Fešáci, co bydlí v lesích, že je to kouzelné nebo smutné. Sloan se ptá, co mělo znamenat to bez žen. Richard říká, že je to změna plánu.
Lexie jde z nemocnice a zeptá se Alexe, který jde taky domů, co bude dělat večer. On řekne, že neví, ale pak mu to dojde. On jí řekne, že není hodnej kluk a že miluje jinou holku (Avu), nezavolá druhej den a nerandí, nikdy mu vztahy prý nešly. Takže jediný co může dostat je sex, ale že holce jako jí, by to nestačilo, takže odchází.
Místo pánského večeru se vyklubalo hraní Monopoly.
Je večer a u George a Izzie se chystá žhavý sex. Mají zapálený svíčky a když se chtějí políbit, Izzie se rozbrečí, říká, že dneska měla hroznej den a že je vyčerpaná. Že jí všechno boí, že musela stát přes 6 hodin na sále a nejraději by spala. Z George vypadne, že je taky šíleně utahaný, že ho bolí ruce od toho držení šatů. Takže se shodnou, že dnešní noc není perfektní, že to bude určitě jindy. George jí navrhne, že by mohli jít spát, Izzie souhlasí. Izzie přestala brečet a lehá si s Georgem do postele. Potom se jí George zeptá, jestli si oholila jenom jednu nohu a ona se zas rozpláče a ještě jí to mrzí, že už to nezvládla, ale on jí uklidňuje, že se nic nestalo.
Christina leží v posteli s Meredith. Protože jak slíbila Derekovi, dá na ní pozor, protože teď má hodně snů. Když tam tak leží, Meredith řekne, že prostě nemůže přestat vídat Dereka, že tu nejde o sex, ale o tu chvíli potom, že se cítí v bezpečí. Že nní připravena se toho vzdát.
Na chodbě u Meredith je hluk, tak se jde podívat co se to děje, pak zjistí, že tam je Lexie s Alexem a Lexie je jenom zabalená do peřiny a Meredith se tam na ně kouká a pak zavře dveře. Meredith sotjí za dveřmama svého pokoje a je z toho trochu v šoku.