Září 2007

Photo Gossip Girl

29. září 2007 v 19:51 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
Tady máte fotky hlavních představitelů
Leighton Meester jako Blair Waldorf
Penn Badgley jako Dan Humphrey
Blake Lively jako Serena a Chace Crawford jako Nate Archibald
Chace Crawford jako Nate Archibald
Kelly Rutherford jako Lily van der Woodsen
Ed Westwick jako Chuck a Taylor Momsen jako Jenny Humphrey
Blake Lively jako Serena van der Woodsen

Grey´s anatomy 4x01 popis

29. září 2007 v 19:43 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové
Izzie, Alex, Meredith, Christina jsou rezidenti a George je jenom stážista. Vadí mu to, že je jenom stážista a musí poslkouchat svoje kamarády, ale co se dá dělat. Bayley už není šéf rezidentů je to Callie. Noví internisty se moc neprojevují, ale jejich opravdu hodně.
Teď všichni musí na příjem očekává se příjem raněných. Všichni si něco roezeberou kromě Izzie. Na tu už nic nezbylo a tak neví co má dělat se svými stážisty. když odchází slyší, ajk říkaj, že někoho odpojila a že je to pometlo což se jí dotkne.
Christina a Merdith strávili společnou dovolenou. Byli to Christininy líbánky na Hawai. Alex se jim směje, ale Christina se ho zeptá co Ava. On, že neví a že se jemnuje Rebecca a že měl jenom stejnou cestu. Že za ní nejel.
Izzie se zdá, že se jí george od té doby co mu řekla, že ho miluje že se jí vyhýbá, ale ten říká, že to tak není, ale pravda je, že se snaží s ní nemluvit.
Callie a Alex májí pacienta s nemocný kolenem, ale co netuší je, že s ní všechno co vidí (vatu, nůžky, peníze, svorky).
Meredith přiváží těhtonou ženu, která nemá paži, že nejspíš někde ještě leží u auta, kde se jí stala nehoda. Meredith volá záchranku, ale ta nikde nic nemůže najít nakonec přijede muž se zakrvácenou paží, že jí obalil. Má sebou syna, který řve, že je v jejich autě ještě jedna oběť. Izzie to zaschlene a nařizuje internistům, aby vzali všechno potřebné.Jenže je to srna.
A Izzie vysvětluje klukovi, že není zvěrolékař, ale kluk se ní kouká smutně a tak se rozhodne, že srnu zachrání. Jedna její internistka je něco jako Christina.
Meredith se poprvé seznamuje s nevlastní sestrou. Derek si uvědomí, že je to ta dívka z baru a tak jí pozdraví, je velice překvapen, že to jsou sestry.
Christina se ptá Dereka, že neviděla Burka ten jí oznámí, že Burke dal před dvěma týdny výpoveď, že jí to měl vyřídit. Ptá se jí jak jí je, tam mu odpoví, že je v pořádku, ale stejně tomu oba dva nevěří.
Na konci dne jde Meredith k výtahu a volá na ni Lexie a pak i Derek. Meredith se podívá na Lexie jako by chtím chtěla říct nech mě na pokoji a jde za Derekem. Ti se v jednom pokoji řeknou, že se vlastně rozešli, ale najednou se začnou líbat a pak Meredith a Derek řeknou, že by měli mít ještě rozchodovej sex.
Christina sedí sama v místnosti, kde seděli celou tu dobu (1,2,3 série) a vypadá, že se snad za chvíli zhroutí. Přijde tam i Alex a oba dna vypadají hodně smutě. Alex řekne, že mu chybí Rebecca, Christina zas řekne, že jí chybí Burke.
Večer když je Izzie doma, někdo klepe na dveře. Izzie se zmrzlinou v ruce rozsvítí a přede dveřmi stojí Geroge. Otevře mu o on jí řekne taky tě miluju.

Gossip Girl 1x02

29. září 2007 v 9:50 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
Zase je nějaká párty, tentokrát je to Chuckova párty uspořádána jeho otcem, aby konečně dospěl a seznámil se s bohatými lidmi. Jenže ten má monokl na oku z Lips party jak dostal od Daniela ránu. Když Daniel čeká na Serenu v hale přijde tam i Nate, že taky čeká na Serenu. Nakonec Nate odejde, protože tam čeká opravdu dlouho a zůstává jenom Dan, který tam seděl vedle Nate, ale ten mu řekl, že jde za někým jiným.
Serena přichází do hotelu a tam na ní čeká Dan, když se jí zeůtá jestli nemá hlad, přijde její matka a říká, že musí jít na tu party, že jí to slíbila. Serena se snaží vymluvit, ale nakonec jít musí a tak sebou vezme aspoň Dana, který není vůbec nadšený.
když dorazí na party každý na ně kouká. Hlavně Blair a její spol. Nate kouká na Serenu a naznačuje, že si musí promluvit, tak oba odchází. Serena na něho začne útočit, jak o té noci mohl říci Blair. On říká, že tady si to nemůžou vyříkat a tak jí dává klíč od Chuckova pokoje ta si ho vezme a jde tam. Ve stejnou dobu dostává stejný klíč i Blair, aby si mohla jít užít s Natem. Když vidí Nate zeptá se ho jestli někam nepůjdu on že nemůže, ale políbí ho a už jíp oslouchá a jde za ním. Blair otevře dveře a tam stojí Serena a říká Nate jsi to ty? Balir to nechápe, protože jí Nate slíbil, že s ní nebude už mluvit a tak NAte tvrdí, že musí Sereně vyvětlit proč s ní nemůže mluvit. Ještě se Serena pohádá s Blair a ta řekne, že jde za Danem, ayb věděl, co dělájí v hotelovém pokoju Serena a její přítel.
Serena se ptá jestli je toho Balir schopnna, Nate řekne, že je to Blair. Tak oba dva utíkají najít Dana dřív než Blair. Blair už Dana našla a ten se jí ptá, jestli neviděla Serenu ona, že ano a víš kde je? V hotelovém pokoji s mým přítelem. Mezitím přiběhne Nate a Serena a ta prosí Blair, aby to neříkala. Dan se jí ptá co nemá říkat? A Blair jí nutí, aby to řekla. Ta koktá, že se snaží změnit.
V tom tam přijde Chuck a řekne jí, že všichni to vědí co se stalo kromě Dana. Chuck řekne Danovi, že Nate se vypsal se Serenou na jedné svatbě. K tomu Blair Sereně řekne, že si snad nemyslí, že neví proč odjela. Dan nevěří, že je to pravda, ale když to Serena odkývne odchází. Serena za ním běží a říká, že to už je dlouhá doba a že snaží změnit. Dan jí vyslechne, ale odchází pak se otočí a rozmýšlí se, ale nakonec odejde. Taky se otočí Serena, ale to už jenom vidí, že Dan odchází.
V prostřed seriálu řekla Blair Sereně, že je tady, ale pro ní a pro její přátele neexistuje.
Dan je doma, když přichází jeho otec a Jenny. Zajímavé je, že jeho otec se zná se Sereninou matkou a ta v tom vidí velký problém, když Dan a Serena měli rande. Ale Dan říká, že je mezi nimi konec, že on nepatří do jejího světa.
Serena jde po ulici a kouká se na fotky v mobilu kde je Nate, Chuck a Blair. Pak na několik fotek, kde je Nate a ona a Chuck. Je jí smutno a když si fotky doprohlídne. Mobil hodí ke koši a odchází.

Forum

28. září 2007 v 14:15 | gilmorkyblog@seznam.cz |  *Kontakty*
Založila jsem forum, kde se můžete různě ptát, ale taky s etam můžete jenom podívat.
Odkaz dám i do oblíbených, takže pak nemusíte hledat.

Tento týden....

27. září 2007 v 23:22 | gilmorkyblog@seznam.cz
Tento týden by se mohl nazvat něco jako seriálový týden premiér. Začalo spoustu seriálů známých nebo nebo úplně nových.
Gossip Girl, Prison Break, Heroes, Grey´s anatomy, M.D. House, Desperate Housewives a takhle bych mohla psát dál a dál....
Možná bych se mohla zmínit o seriálech, kde budou hrát herci z VM.
Moonlight - Jason Dohring premiéra 28.9.2007
Heroes, Gossip Girl - Kristen Bell (hraje pouze v Heroes v Gossip Girl hraje vypravěčku která si říká Gossip Girl - Velká drbna)
Gossip Girl už premiéru měla minulý týden, ale říká se, že je to náhražka za Veronicu Mars.

Gossip Girl 1x01

27. září 2007 v 23:17 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
Omlouvám se za stručný popis, ale titulky jsou pouze v angličtině.
Gossip Girl, co to vůbec je za seriál?
Tak tento seriál má za sebou už dva díly. Já vám stručně řeknu o čem je ten první druhý možná do víkendu. V překladu to znamená Velká drba. V hlavních rolích jsou lidé, kteří si žijí ve společenské smetánce.
Díl začíná tím, že se na nadráží objeví holka, kterou se jiná fotí mobilem a ktomu píše. Serena spatřena na Grand Central. Serena kdysi zničehonic odešla z města a přestěhovala se do Connecticutu. A teď je zpátky. Proč se vrátila a proč kdysi odešla? To nikdo neví. Ani její nejlepší kamarádka Blair, která ani netuší, že se vrátila. Je zrovna večírek, když přijede Serena, ta tam hledá sovjí matku, aby jí oznámila, že je zpátky. Nate přítel Blair si myslí, že vrátila kvůli němu, ale to to popírá. Vypadáto však, že Natova myšlenka byla správná. Nate se při společné večeři s Blair přizná, že se vyspal se Serenou na jedné svatbě a Chuck to všechno viděl. Tím jí chtěl Nate říci, že se chce s ní rozejít a ona odchází. Jenže když to Nate řekne otci ten zuří a řekne, že jestli ti dva nebudou spolu Blařina matka zruší smlouvu a oni budou na mizině. Tím Chuck vydírá Serenu, aby se s ním taky vyspala a zkouší to na ni. Ta mu však uteče a při tom jí spadne na zem taška, když vráží do jednoho kluka. Ten jí věci z tašky pomáhá sesbírat, ale když se ještě ohýbá pro mobil Serena mezitím zmizí.
Mobil vrací do hotelu, kde je Serena ubytovaná a když mobil dává na recepci potká zrovna Serenu. Ta mu děkuje za to, že jí vrátil mobil a chce odejít, ale narazí na Sereninu matku a ta po Sereně chce, aby šla na večírek, ale ona se z toho snaží vymluvit a tak jí ten kluk nabídne (Dan), že můžou jít na koncert otcovi skupiny ta přijímá. A bere to jako, že mají rande. Vyvíjí se dobře do doby, kdy přijde Danovi sms od jeho sestry, že jí obtěžuje na Lips párty Chuck. Dan se Serenou spěchá na večírek, aby zachránili Jenny (Danova sestra). Tam znovu uvidí Nate Serenu a je překvapen, když se tam objeví s Danem a odcházejí spolu společně a drží se za ruce. Ale nekouká jenom on, koukají všichni a zase si něco špitají. Co bude čekat Serenu v pondělí ve škole?

Veronica Mars kdy bude odvysílána?

22. září 2007 v 16:57 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Veronica Mars
Už jsem zjistila, kdy budou vysílat Veronicu Mars. Bohužel až za rok což je zajímavý, protože to mělo být odvysíláno už tenhle rok, ale prostě si musíme počkat až za rok.
Já ne já už sem to všechno viděla a sem ráda, protože bych se načekala.
Jo myslim, že už víte, že Kristen Bell bude hrát v seriálu Heroes.

Katherine Heigl šla do hněda

22. září 2007 v 16:47 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové
Ještě sem se chtěla zeptat, zdali někdo neuvažujue o překládání seriálu Gossip Girl

Gossip Girl

21. září 2007 v 17:27 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gossip Girl
Tento týden začala premiérově 1. série nového seriálu Gossip Girl. Už jsem se zmiňovala, protože v tomto seriálu uslyšíme hlas Kirsten Bell (něco jako Desperate Housewives - Mary Alice a Rex)
Měla jsem tu možnost se podívat na první díl bohužel jenom s anglickými titulky, protože nikdo se nehlásí k tomotu seriálu na překládání.
Je to škoda, neboť tento seriál bych řekla, že bude velmi dobrý.

27. září

19. září 2007 v 20:54 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové
Tak to je pro fanoušky Grey´s anatomy duležité datum. Začíná totiž 4. řada Chirurgů.
Už ted víme nějaké spoilery co se bude dít a myslim, že se můžeme těšit. Tetokrát sem se rozhodla, že popisy 4 season budu sem dávat pravidelně, ale taky nemusim, když mi to bude drbat.

Google

10. září 2007 v 23:48 | gilmorkyblog@seznam.cz

Desperate Housewives season 4 photo

8. září 2007 v 18:51 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Zoufalé manželky - Desperate Housewives
Našla jsem jeden obrázek
Hot Desperate Housewives Season 4 advertisement

Marcia Gross photo

8. září 2007 v 18:49 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Zoufalé manželky - Desperate Housewives
Marcia Cross si hraje Eden a Savannah na hřišti
Marcia Cross Playing With Eden and Savannah on the Swings
Marcia Cross Playing With Eden and Savannah on the Swings
Marcia Cross Playing With Eden and Savannah on the Swings
Marcia Cross Playing With Eden and Savannah on the Swings
Marcia Cross Playing With Eden and Savannah on the Swings
Marcia Cross Playing With Eden and Savannah on the Swings
Eden and Savannah and Marcia Cross
Eden and Savannah and Marcia Cross
Eden and Savannah and Marcia Cross

Eva Longoria photo

8. září 2007 v 18:46 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Zoufalé manželky - Desperate Housewives
Eva Longoria - Good Foundation Philanthropic Awards
Eva Longoria at Playing For Good Foundation Philanthropic Awards
Eva Longoria at Playing For Good Foundation Philanthropic Awards
Eva Longoria at Playing For Good Foundation Philanthropic Awards
Eva Longoria at Playing For Good Foundation Philanthropic Awards
Eva Longoria at Playing For Good Foundation Philanthropic Awards
Eva Longoria at Playing For Good Foundation Philanthropic Awards
Eva Longoria at Playing For Good Foundation Philanthropic Awards
Eva Longoria at Playing For Good Foundation Philanthropic Awards
Eva Longoria at Playing For Good Foundation Philanthropic Awards
Eva Longoria at Playing For Good Foundation Philanthropic Awards
Eva Longoria na FIBA European Championship Basketball
Eva Longoria Fiba BBal Match
Eva Longoria Fiba BBal Match
Eva Longoria Fiba BBal Match
Eva Longoria ve Španělsku (3. září)
Eva Longoria Bikini Pictures from Spain
Eva Longoria Bikini Pictures from Spain
Eva Longoria Bikini Pictures from Spain
Eva Longoria Bikini Pictures from Spain
Eva Longoria Bikini Pictures from Spain
Eva Longoria Bikini Pictures from Spain
Eva Longoria Bikini Pictures from Spain
Eva Longoria Bikini Pictures from Spain
Eva Longoria Bikini Pictures from Spain

Teri Hatcher v Rachel Show a na Fashion Rocks 2007

8. září 2007 v 18:37 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Zoufalé manželky - Desperate Housewives
Tak nějaké fotky ze čtvrté série, ale i ze soukromí
Teri Hatcher na Fashion Rocks 2007
Teri Hatcher and 50 Cent at Fashion Rocks 2007
Teri Hatcher and 50 Cent at Fashion Rocks 2007
Teri Hatcher and 50 Cent at Fashion Rocks 2007
Rachel Ray show
Teri Hatcher on the Rachael Ray Show Monday the 10th
Teri Hatcher and Rachael Ray

Kate Walsh wedding photo

8. září 2007 v 18:31 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Private Practice
Takže tento článek zařazuji už do seriálu Private Practic, vzhledem k tomu, že Kate Walsh už nehraje v Grey´s anatomy.
Kate Walsh se vdávala 1. září tohoto roku. Brala si Alexe Younga. Svatba se odehrávala v Los Angeles a nemohli ani chybět někteří herci z Grey´s anatomy například Katherine Heigl a její snoubenc Josh Kelley, Chandra Wilson, Sara Ramirez a Justin Chambers.
Image
Image
Image

Grey´s anatomy 4 season photo

8. září 2007 v 18:16 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové
Ještě jsem zapomněla na 2 fotky
ImageImage

Grey´s anatomy fotky ze 4 season

8. září 2007 v 18:15 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové
Omlouvám se, ale týden sem tady nebyla, takže poštu sem teprve vyřídila dneska a dneska jsem se rozkoukala.
Takže ze začátku vám přináším fotky ze 4 série Chirurgů. Jsou to promo fotky čtvrté série.
Jo a ty poslední dvě fotky to je nevlastní sestra Meredith (info na popisu 3x25)
Image //<![CDATA[ //]]>
//<![CDATA[ //]]> Grey's Anatomy Season 4 Stills
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Grey´s anatomy soundtrack volume 2 download

1. září 2007 v 22:16 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové
Soundtrack ke Grey´s anatomy volume 2. Je to z druhé série, ale je to oficiální CD.