Srpen 2007

Soundtrack Veronica Mars download

31. srpna 2007 v 23:02 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Veronica Mars
Už dlouho sem nic nenapsala ani nic nedala k seriálu Veronica Mars. Taky co bych tam asi dala? Když seriál zrušili. No abych vám udělala radost, tak sem uploadovala soundtrack k tomuito seriálu.
Podle mého názoru je soundtrack dobrý. Hlavně se dá poslouchat na rozdíl od soundtracku ke Gilmore Girls. A věřte, že zrovna na hudbu čuch mám.
No už nebudu dál zdržovat a kliknutím zde ho stáhneš.

Andrea Bowen na Teen Choce Awards 2007

30. srpna 2007 v 11:44 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Zoufalé manželky - Desperate Housewives
Tak to je dneska po druhé co píšu o Teen Choice Awards 2007 :D
Andrea Bowen at the 2007 Teen Choice AwardsAndrea Bowen at the 2007 Teen Choice AwardsAndrea Bowen at the 2007 Teen Choice AwardsGrey´s anatomy novinky

30. srpna 2007 v 11:30 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové
Grey´s anatomy vyhráli v Teen Choice Awards jako nejlepší drama seriál.
Herečka Katehrin Heigl (Izzie) byla nominovaná jako nejlepší komediální herečka, ale bohužel nevyhrála.
No a tady máte něco z té slibované 4. série.
Image

Otázka

25. srpna 2007 v 23:03 | gilmorkyblog@seznam.cz
Mám na vás jenom jeden dotaz. Příjde vám, že to pozadí na webu je hrozný. Napište do komentářů.
A jestli ano, tak proč?

2 noví herci

19. srpna 2007 v 11:01 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové
2 noví herci budou hrát internisty v Grey´s anatomy
Bude to Joseph Williamson Více informací kliknutím sem
a Chyler Leigh nevlastní sestra Meredith Více informací kliknutím sem
A George bude opakovat zkoušky (podle spoileru)
A Mark se bude snažit stát se znovu Derekovým nejlepším přítelem, když už Adisson odjela.
A docela se mu to daří hlavně mu nahrává to, že se Derek rozešel s Meredith.

Grey´s anatomy co za tím víme II. - konec 3. série

15. srpna 2007 v 10:15 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové
Navazuji na první článek Grey´s anatomy co za tím víme
Úplně sem zapomněla na to, že sem nejspíš nenapsala informace k posledním dílům.
Takže zkoušky na doktory zvládli všichni kromě Gerge, který však lhal všem, když se ho zeptali jestli to udělal.
Nešel ani na Burkovu svatbu, aby si mohl promluvit s Bayelovou co s tím. Tam mu navrhne, že může vše znova opakovat nebo z nemocnice odejít. On řekne, že už znova opakovat nechce. Izzie mu vyzná lásku a řekne mu ať si vybere jestli ona nebo Cayley. George jde za Cayley a řekne jí, že chce založit rodinu, takže si nejspíš už vybral s kým bude, ale Izzie se to dozvídá až na Burkově svatbě od Cayley.
Derek dává na Meredith pozor od doby co se málem utopila, ale je vidět, že Meredith moc o to nestojí.Když její matka zemře nejde za Derekem, ale jde ke kamarádům to zapít. Derek jí proto řekne, že nemá sílu na to, aby to ukončil, že jí miluje, ale že se nechce už dál trápit. Proto na svatbě mu Meredith dává košem.
Adisson se ve 4. sérii neobjeví. Bude hrát v seriálu Private Practic. Tento seriál je hodně podobný jako Grey´s anatomy jenom se to odehrává na soukromé klinice.
Novám šéfem se stal Derek, ale dá se říct, že to odmítl a chtěl aby zas Richard byl šéfem a nám přijde, že o tom uvažuje a že je rád, že by se nemusel vzdávat postu šéfa nemocnice.
Burke opustí Christinu u oltáře, takže jak se bude odvíjet 4. série to nevíme, ale dozvíme se to už v září, kdy v Americe poběží premiérově.
Na konci dílu si zamlouvají skříňky noví internisti jedna z nich je nevlastní sestra Meredith, je to ta, která flirtovala s Derekem v hospodě.

Jak se stahují seriály, CD, filmy nebo cokoliv jiného + návod

13. srpna 2007 v 14:43 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Download
Vzhledem k tomu, že mě to už fakt nebaví každýmu psát jedno a to samý, tak vám to sem rovnou napíšu.
1) Stáhněte si program na torrenty (BitLord,Azureus...) jejich mnoho. Stačí vyhledat v google
2) Nainstaluj program (většinou jsou tyto programy v češtine, takže by neměl být žádný problém)
3) Po instalaci zajdi na stránky www.mininova.org nebo www.torrentz.com je jich mnoho tyhlety jsou asi tak nejlepší a hledá se v nich dobře
4) Do okénka search zadej anglický název toho co hledáš (Ať už hledáš CD, film, seriál nebo cokoliv jiného)
5) Až to najdeš dej download, tam se ti stáhne torrent, který otevřeš v programu, který sis nainstaloval/a.Někdy se ti automaticky v tom programu otevře.
6) Počkej až se začne stahovat.Pak se ti stáhne
7) Titulky: Tak ty najdeš na www.titulky.com nebo na www.titulkykserialum.net
Jakékoliv dotazy zodpovídám na e-mailu nebo v kometářích
Doufám, že jste to pochopili kdyby ne, tak napište

Gilmore Girls 7x05 - popis

12. srpna 2007 v 17:02 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gilmore Girls - Gilmorova děvčata
Gilmore Girls
7x05
Paul Anka zůstává poprvé na noc mimo domov ( bude u Chrise) a tak mu Lorelai zabaluje všechny věci, které by mohl potřebovat, ale spíš jsou to zbytečnost.Například jako tenisový míček, kartáček na zuby, stuhu atd....Lorelai chce, aby se Paul Anka cítil u Chrise dobře a nic mu nechybělo.
Rory volá Logan a říká, že bude meteroologický déšť ať jde na střechu, že by to mohli sledovat jakoby společně, ale Rory se nechce, protože má hodně práce, ale Logan jí přesvědčí a Rory běží na střechu, ale tam neprší místo toho tam na ní čeká Logan.
Rory je celá šťastná, že ho vidí a tak ho objímá a skáče na něj.Logan pro ně vyzdobil střechu.A říkal, že je tady na obchodním jednání a zítra večer už odjíždí.
Lorelai sedí v Chrisově bytě a přepíná televizi. Přijde Chris a sedne si k ní, že jí prý musí něco ukázat je to dopis od Sherry. Je to první dopis, který dostal od doby co se rozvedli.A je vidět, že mělo co říct, protože těch papírů je celkem 15.
Chce po Chrisovi, aby jí přivezl ukázat Gigi do Paríže, kde teď bydlí a našla si tam nového přítele (učitele jogy).
Rory leží s Loganem na terase a povídají si. A kouká mu na hodinky a počítá čas, kdy ještě budou spolu. Potom si povídají o té pracovní schůzce, která bude zítra a taky o Loganových zaměstnancích.
Ráno se Rory vzbudí a Logan už je na odchodu domluví si společnou večeři a Logan odchází na jednání.
Ve Vášce něco hrozně smrdí, ale vypadá to, že to jde zvenčí a tak se Lorelai rozhodne, že půjde do města zjistit co se děje.Sookie a Michell jdou s ní.
Koná se městská scůze kvůli tomu zápachu, ale Lorelai tam raději kvůli Lukovi nejde.
Ten smard pochází z nakládané zeleniny.Jeden vlak před pár dny se vykolejil a 3,5 tuny nakládané zeleniny se rozptýlilo okolo železnice.A nikdo tu zeleninu neuklidil a ta zelenina bylo 3 dny na sluníčku a tak proto, tak zapáchá. Jenže dnes fouká vítr a ten smard se místo do jiného města rozptýlil po Stars Hollow.Ale Taylor řekne, že se ta zelenina uklízet nebude, že jde tady o pýchu a neví proč by jí měl sbírat, když ta zelenina je z Ohia.
To už se lidi bouří.A navíc ta železnice je na straně města WoodBridge.A cena za úklid té zeleniny je vysoká stálo by to 2 500 dolarů.A on to platit nehodlá, ale Babette na něj křičí : ,,Zaplať to ty lakomče!´´
Nakonec se to prosadí a zápach zmizí do 48 hodin.
Lorelai je s Chrisem a Gigi na hrišti a rozebírají tu věc se Sherry, která chce aby tam Gigi jela za ní do Paříže.
Tak se ho Lorelai ptá s kým tam Gigi pojede a on, že se svojí chůvou, které je 25 let, že je to pro ní životní příležitost.Ale Lorelai moc nadšeně nezní a nejraději by tam jela sama.
Ale to už mu neříká.Rory je v redakci a Paris se tam s někým zase hádá, ale Rory zvoní telefon a tak s eomluví a odejde... je to Logan, který jí říká, že koupili tu společnost a jestli s ním večer půjde oslavovat, že pro ní pošle auto.Rory souhlasí.
Michelle zapaluje vonné svíčky ve Vášce a sněkým mluví.Lorelai se nemůže dostat dovnitř, protože Michelle všechny dveře zablokoval a má ještě masku a všechno stříká dezinfekcí.
Lorelai jde za Sookie a říká jí o Sherry.Lorelai říkala, že chce aby s ní šel Chris na páteční večeři.
Lorelai mluví s Rory, která jí právě volá.Lorelai mluví o zelenině a Rory se zmíní, že je tady Logan.A zrovna si vybírá šaty jaké si vezme na dnešní večeři s Loganem. Což znamená, že to Rory nestihne na páteční večeři k prarodičům, ale Lorelai to nevadí, kvůli tomu, že tam jde s Chrisem.
Rory přichází do restaurace a tam hnedka běží za Loganem a je štěstím bez sebeb než do té doby, kdy se dozví, že to není večeře pro dva, ale že tam jsou všichni Loganovi spolupracovníci, kteří přijeli s ním. Phill, Bobby a Nick. Rory si cleou dobu myslela, že je Bobby kluk, ale je to
blonďatá holka, která vypadá jak modelka, tak je Rory trochu zaskočená. Večer zrovna není pro Rory nějak skvělý.Baví se jenom o práci a Bobby jí říká, že je s Loganem roztomilý páreček.
Lorelai jede s Chrisem na večeři.A Chris s ejí ptá co by chtěla dělat o víkendu ona mu navrhne, že by mohli jed do Hotelu, který je celý z ledu, ale to se Chrisovi moc nelíbí (jenom zima).
Lorelai nančne Paříž a říká, že neví jestli je dobrý nápad, aby tam jela ta chůva s Gigi, že by měl jed Chris sám, aby si Gigi zvykla.Ale Chris si myslí, že je to kvůli tomu, že se Lorelai cítí být ohrožena Sherry.A tak se torchu pohádají. Rory se pořádně nudí na té večeři, protže mluví jenom o práci.
Lorelai a Chris u večeře mlčí a jenom kdo mluví je Richard a Emily.A Emily říká, že by jsi někdy mohli jít všichni čtyři jít zahrát tennis.Pak se připíjí na Lorelai a Christopher.A Emily po přípitku vybalí, že byli trosky a Richarda se ptá jestli si pamatuje, když mu jendou ukradli láhev vína, kteoru si šetřil 15 let on ji opraví, že si jí šetřil 10 let.A že prý ani neuměli používat vývrtku a tak vršek lahve vyrazli o cihlu. Lorelai se umsívá a je viděět, že si to nejspíš pamatuje potom Lorelai řekne, že ho potřebuje Chrise vidět v koupelně. Odcházejí od stolu.Lorelai mu vysvětluje, že jestli si myslí, že když odsuzuje Sherry, že odešla od Gigi, že to není to samé jako když Chris odešel od Rory.Je mu tehdy bylo 16, ale že Sherry byla dospělá když tehdy opustila Gigi.Ale Chris odchází a poděkuje jí, že konečně ví jak se cítí.
Logan jde s Rory, která ho doprovází k auto, které ho odveze na letiště.Logan pochopí, že se Rory moc nebavila, ale Rory to nevadí, že byla aspon ráda, že s ní byl.A ještě Rory dodá, že netušila, že Bobby není kluk a to jí pěkne překvapilo.A je vidět, že trochu žárlí, ale to popírá.Ona mluví jenom o tom, že je smutná, že nesdílí jeho vtipy když je říká Bobby, protože tam nemůže být s ním a mluví hozně dlouho.A Logan jen dodá, že mu chybí a Rory řekne, že jí chybí taky.Políbí se a Logan sedne do auta a odjíždí zpět.
Je vidět, že jedinou nudnou večeři neměla jenom ona, ale taky Lorelai a Chris, kteří se pohádali a nemluví spolu a mluví jenom Emily.
Chris kouká na Lorelai a řekne, že ví že není Sherry anabídne jí, aby s ním jela do Paříže.Ta souhlasí, ale Emily a Richard nic nechápou o čem je řeč, tak jí Lorelai řekne, že jedou s Chrisem za pár týdnů do Paříže a že vlastně s nimi nechtějí jít hrát bridge ani tennis nebo cokoliv jiného co by mohli dělat oni ve čtyřech.
Najednou se Lorelai rozzáří a říká co je to na stole a Emily říká, že je to koláč a že jí to říkala před 20 minutama. A Emily dodá, že byla Lorelai moc hodná celý večer, ale že najednou ne a že jí pokazila večer.Někdo zvoní u dveří je to Rory.Která přišla ještě na konec páteční večeře.A Lorelai si vzpomene jestli se nechce někdo podívat na fotky jak fotila, když byla Emily ve vězení, tak se všichni přesunou k ní kromě Emily které se to nelíbí.Ještě se ptají jak si Rory užila večeři.Ta říká, že to bylo fajn a s Chrisem a Lorelai odjíždějí domů.
Sedí v autě a Chris pouští hudbu v autě.Přepíná stanice a Lorelai křičí ne, tak to Chris znova přepne.Pak kříčí Rory ne a pak nakonec křičí všichni ne.Tak to Chris přpíná až nakonec rory zakříčí nech to tamLorelai se podívá na Chrise a vypadjí jako jedna vleká šťastná rodina.Jak jedou autem, tak najendou se jim zkřiví úsměv..... je to tou nakládanou zeleninou.

Gilmore Girls 7x04 - popis

4. srpna 2007 v 14:05 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gilmore Girls - Gilmorova děvčata
Než začnu psát, tak bych vám ráda něco řekla
Popisy k dílům píšu já a nekopíruju. I k popisům si dělám vlastní fotky. Takže jestli někdo viděl stejný popis k dílům (Jak ke Grey´s anatomy či Gilmore Girls) byla bych ráda, kdyby mi to zdělil.
Jestli tam je odkaz, tak je to v pořádku.
Děkuju
Gilmore Girls
7x04- Tak báječné, tak úžasné
Chris a Lorelai měli rande v kině, ale Lorelai se film nelíbil.
A shodli se na tom, že každý film na kterých teď byli (bylo jich 5) byly hrozný.
A loučí se.Rory si balí věci, protože jede zpátky na Yale.Lorelai záhledne v Roryině tašce svoje věci, tak jí to všechno začne znova vytahovat ( svetry, trička, sukně....)
Kirk sedí v Lukově bistru a říká, že má problémy se ženami.Že Lulu a jeho matka se nemají moc v lásce a zdá se, že spolu soupeří. Ale Luka to moc nezajímá.
Apriliina matka jde za Lukem, protože Luke teď bude nějaký čas hlídat April, protože její matka jede do Mexika za svou matkou, která jde na operaci
Sookie vaří ve Vášce a příjde Lorelai ta si dává kávu a mluví spolu o vztahu mezi Lorelai a Chisem. Sookie se snaží jí přesvědčit, že to nemá cenu, aby s Chrisem chodila,
to vždycky dopadlo špatně, ale Lorelai říká, že je vše v pořádku a zvedne telefon a právě jí volá Chis.
Který říká, jestli má zítra večer čas, že pro ní udělá nějaké překvapení.
Ta nadšeně souhlasí.
Rory je v Loganově bytě, který jí přenechal a vybaluje si věci.První věc co vybalí je raketa,
kterou od Logana dostala a dává si jí k posteli.
Potom zvedne telefon a volá Loganovi, ale ten má hlasovou schránku.
Hned jak zavěsí, tak jí mobil zvoní.Myslí si, že je to Logan, ale je to její děda, který jí sdělil, že bude profesorem v oboru ekonomie na Yalu,
že se zrovna uvolnilo místo.Rory mu gratuluje.Luke si čte školní řád a diví se, že je v něm i to, že děti nesmí do školy nosit žiletky atd.... říká, proč by děti nosili do školy žiletky.
April přišla do bistra a nyní tady pár týdnů bude bydlet.Luke jí ukazuje byt. Dokonce jí začne vysvětlovat i jak funguje telefon.
April poznamená, že ten byt je takový ponurý a tak jí Luke nabídně, že by ho mohli nějak vyzdobit koupit nějaké barevné věci.
Rory je už v Yale Daily News a blahopřeje k prvnímu vydání.Rozdává úkoly a jeden kluk říká, že má problém s touá výstavou na kterou půjde, že tam nemůže jít, protože tam bude vystavovat i jeho bývalá přítelkyně, tak Rory si vezme pozvánku a nabídne se,že tam, půjde.
U dveří zvoní zvonek a Lorelai běží, aby otevřela.U dveří stojí Chris a mají rande.
Chris nechce říct nic Lorelai a ta se ho pořád ptá co si má vzít, protože neví kam půjdou.
Sednou do auta a vyrážejí na cestu.
April mezitím šla s Lukem nakoupit nějaké maličkosti do bytu (nakoupili povlečení atd....)
Chris zastaví u stodoly a Lorelai po něm chce, aby se přiznal, že zabloudili, ale on že ne a ať chvilku počká.Najednou se na stodole pustí film a Chris jí řekne, že si stěžovala, jak ty filmy v kině jsou hrozné. Vytáhne popkorn, bonbóny a film začíná.Je vidět, že je Lorelai šťastná.
Rory je na vástavě a prohlíží si věci (jako třeba kůň z plechovek, zářící Z...).Pak narazí na dvě holky.Jedna z nich je na oboru herectví a ta druhá vystavuje.Stávají se z nich kamarádky.Rory je pak pozve do svého bytu, kde si pustí nahlas hudbu a dělají si popkorn.Večer volá Logan, ale Rory na něho nemá moc času, tak mu řekne, že mu zavolá později.
Film skončil a Lorelai někdo volá, potom se dozvídáme, že si má přijet pro svojí matku na policii, kvůli tomu, že telefonovala zajízdy a nechtěla si dechnout do měřiče alkoholu.Přijíždí na stanici a to už má Lorelai v ruce mobil a fotí každý záběr.Chris jenom divně kouká a příjde mu to vtipné.Emily tam dělá hrozný rámus (jako vždy).Pak odjíždějí a Emily dojde, že je nejspíš vyrušila z rande, ale oni raději mlčí a usmívají se na sebe.Potom Chris doprovází Lorelai domů a Lorelai se ho ptá jestli pořád platí to, že někdo hlídá Gigi on že ano, tak ho Lorelai pozve domů a on ochotně přijímá.

Edward Hermann v GA

3. srpna 2007 v 21:12 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Gilmore Girls - Gilmorova děvčata
Edward Hermann, který hrál v Gilmore Girls nyní bude hrát v Grey´s anatomy ve 4. sérii doktora.
(Kdyžtak zkratka GA je Grey´s anatomy nikde jsem tuto zkratku neviděla, že by se vyskytovala, tak proto vysvětlivka :D)