Červenec 2007

4. série Grey´s anatomy ... kdy začne?

26. července 2007 v 20:48 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Grey´s anatomy - Chirurgové
27. září je datum, kdy začne v USA 4. série Grey´s anatomy.

2007 Emmy Nomations

26. července 2007 v 20:40 | gilmorkyblog@seznam.cz
Gilmore Girls nejsou nominovány na cenu Emmy
Grey´s Anatomy nominováni jsou Podívej se sem (info kdo je nominovaný)

Co chcete za video

25. července 2007 v 14:42 | gilmorkyblog@seznam.cz |  Ankety
Jsem odhodlaná si na několik hodin sednout k počítači a udělat video (když mi nebude blbnout ten program), tak si řekněte co chcete za video.
Ale nepočítejte s tím, že to budou první díly prvních sérii spíše se zaměřím na poslední díly posledních sérií

Gilmore Girls 7x03 - popis

21. července 2007 v 15:37 | gilmorky.blog.cz (Alice) |  Gilmore Girls - Gilmorova děvčata
Díl začíná, že Lorelai a Rory jdou na páteční večeři.Lorelai tam nechce jít, tak se snaží Rory přesvědčit, aby jí udělala nějaké zranění,
aby tam nemusela jít, protože její rodiče ještě nevědí, že se rozešla s Lukem. Vůbec jim to nechce říct a hlavně neví jak to má říct a bojí se, že to rodiče vezmou špatně.

Rory zazvonila a otevírá jim malá holčička, která se jmenuje Charlotte Courtwright a Emily jí má připravit na společenský život. Charlotte už servíruje Martini, Limonádu a Skotskou. Emily vysvětluje, že nyní vede tento klub jak naučit malé děvčata společenské etice a že Charlotte vynechala nějaké hodiny a tak jí to dnes doučuje. A k tomu Emily dodává, že večeře bude pro Charlotte hodina stolování, kterou vynechala.

Takže když se usedne ke stolu Emily už vysvětluje, jak se sedá ke stolu, jak se hned po usednutí dává ubrousek na klín.
Lorelai se ptá co se všemi vidličkami a Emily se hned ptá holčičky, aby je všechny vyjmenovala (vypadá to, že večeře bude rvat snad miliony let).
Richard se ptá na prázdniny, na Logana jak se mu líbí v Londýně a najednou Lorelai vychrlý, že se rozešla s Lukem.Rodiče řeknou jenom aha to je špatné a tím to končí, ale Lorelai se to moc nelíbí a tak se jich ptá, ale oni, že už se na nic nechtějí zepat.Ale Lorelai to nedá a pořád jim říká, že mohli alespon vyjádřit jak jim je to líto nakonec se pohádájí a Rory začne řvát Banglore! Banglore, protože chce přejít na jiné téma.Potom už se u stolu nikdo nebaví a tak Emily radí holčičce co říkat.

Rory spí a v noci zvoní telefon je to Logan. Logan je zrovna v kanceláří, když mluví s Rory a Rory povídá o nějakém klukovi, který si pletl jedno slovo.
Je vidět, že jejich konverzace vázne a Logan musí na poradu, tak se s Rory loučí.
Už je ráno a my vidíme Lorelai jak jí snídani.Jí plněné čtverečky a říká, že neví jestli je má ráda.Rory se jí ptá, jestli nespadla na hlavu, když spala.Lorelai začla, že vždycky co její matka neschvalovala, tak to dělala, jako když jí její matka zakázala jíst tohle jídlo, tak jí začlo chutnat.
Rory mluví o svém problému s Lorelai, že neví co má říct Loganovi do telefonu.
Potom se Rory sejde s Lane a říká jí ten samý problém.Taky se Rory ptá, jestli Lane řekla Zackovi o tom, že je těhotná. A ona, že ještě ne.Na otázku, kdy mu to řekne odpověděla: Za pár let?
Ve Vážce se objevuje Emily a chce tady udělat pro ty malé holčičky čajový dýchánek.
Paris dělá hodiny doučování, aby jste prošli S.A.T. Paris má několik lidí pod sebou a kontroluje, jestli pomáhají a nedělají něco špatně. I Rory jí pomáhá.
Paris jí dotlačí, aby jí Rory řekla svůj malý problém. A Paris navrhuje sex po telefonu, že ona ho zrovna má s Doylem.
Zack se bojí, že se s Lane rozvede, protože se mu vyhýbá a ani se na něj nepodívá. Lane přichází domů a řeken Zackovi, že je těhotná.On se diví, jak je to možný a pak odejde.
Emily přichází druhý den do hotelu a už vede malé holčičky a Michelle si je zamiloval.A Lorelai si tam všimla dívky, která jí je hodně podobná, dělá hlouposti a je vidět, že jí to nebaví.
Lane se snaží se Zackem si o tom promluvit, ale Zack dělá, jako kdyby to nevěděl.
Rory si pročítá v knihkupectví knížky o sexu s Lane.Lane říká, jak Zack ani nezareagovalRory neví co má Loganovi napsat do sms, tak tam sedí zasypaná knížkama.Lane čte nějaké knížky o těhotenství a porodu.A Rory potom pošle Loganovi smsku.
Najednou Rory volá táta, že by spolu mohli zajít na večeři Rory souhlasí.Lorelai jde na večírek s Michellem, protože tam chtěl jít a Lorelai mu musí udělat laskavost, protože mu to slíbila.
Lane večeří se Zackem a snaží se mu říct jestli mu to nevadí a on že se moc těší.Tak se jí uleví, protože si popovídají a jsou zase štastní.
Lorelai je na plese pořádáným Emily pro malé holčičky.Lorelai dostane od Michella kytku na ruku.Je to pěkné a Lorelai jde tanocvat s Michellem a je vidět, že se nakonec baví.
Přichází domů a je tam Christopher s Rory. Rory je tam nechá osamotě a Lorelai se ptá jestli nechce kafe on že ano, ale nakonec si to rozmyslí a řekne, že tu bude stále, že jí miluje a že pro něj ta jedna noc znamenala hodně.
A říká, že je pro něho ta pravá a odchází.....
Rory večer volá Loganovi a právě ho probudí.Říká, že mu poslala sms, ale že jí neodepsal, ale on že ano.A už to vidí.A tak se mu omluví, že ho probudila a popřejemu dobrou noc.Ale on, že když už ho probudila,
tak to dokončí, ale ona že nemá sebou knížky .... . Logan řekne, že mu chybí a Rory to opětuje a pak zavěsí oba dva a jdou si psát.
Lorelai sedí na posteli a přemýšlí, nakonec vezme telefon a už slyšíme jenom jak řekne Ahoj Chrisi.

Grey´s anatomy 4 season - info

21. července 2007 v 10:15 | gilmorky.blog.cz (Alice) |  Grey´s anatomy - Chirurgové
4. série Grey´s anatomy začne v září.Bude mít 23 epizod.
Přibudou dva noví internisti (Když smlouvu podepíše i Chyler Leigh představitelka Lexie nevlastní sestra Merdith)
Alex, Meredith, Christina a Izzie budou prvním rokem rezidenti. Samozřejmě kromě Geroge, protože ten neudělal zkoušky, tak to vypadá, že nejspíš bude znovu internista.

Dneska.....

21. července 2007 v 9:46 | gilmorky.blog.cz (Alice)
Dneksa nebo zítra do večera chci stihnout alespon několik popisů dílů Gilmore Girls, tak mi držte palce ať to stihnu.

Fall out boy..... můj torrent

9. července 2007 v 9:40 | gilmorky.blog.cz (Alice)
Ahoj... seriál to není, ale je to moje nejoblíbenější skupina.Poslouchám jí už přes dva roky a pořád mě to neomrzelo, tak sem se rozhodla, že se s vámi podělím o svou sbírku a dám ji na stránku mininova.org. Bohužel zklamu ty co poslouchají Pop,Hip Hop.....

Veronica Mars news

8. července 2007 v 22:21 | gilmorky.blog.cz (Alice) |  Veronica Mars
Obal na třetí sérii vidíte zde
Jason Dohring bude po seriálu VM hrát v dalším seriálu nazvaném Forever Knight Angel Moonlight.Je to také detektivní seriál.Jason hraje Josefa, který je v noci upírem.
Takže nejspíš něco mezi Buffy The Vampire Slayer a Veronicou Mars

Birthday Milo Ventimiglia

8. července 2007 v 22:14 | gilmorky.blog.cz (Alice) |  Milo Ventimiglia
Dnes má narozeniny Milo Ventimiglia známý ze seriálu Gilmore Girls a Heroes.Je mu 30 let.