Březen 2006

Obrázky Buffy mix

31. března 2006 v 15:44 | buffy.the.vampire.slayer@email.cz |  Buffy The Vampire Slayer

Charisma Carpenter fotky

31. března 2006 v 15:30 | buffy.the.vampire.slayer@email.cz |  Buffy The Vampire Slayer

fotky Eliza Dushku

31. března 2006 v 15:21 | buffy.the.vampire.slayer@email.cz |  Buffy The Vampire Slayer

Alyson Hannigan fotky

31. března 2006 v 15:16 | buffy.the.vampire.slayer@email.cz |  Buffy The Vampire Slayer

Nicholas Brendon Fotky

31. března 2006 v 15:07 | buffy.the.vampire.slayer@email.cz |  Buffy The Vampire Slayer

David Boreanaz - fotky

30. března 2006 v 19:22 | buffy.the.vampire.slayer@email.cz |  Buffy The Vampire Slayer

Sarah Michelle Gellar fotky

30. března 2006 v 19:07 | buffy.the.vampire.slayer@email.cz |  Sarah Michelle Gellar

Sarah Michelle Gellar

30. března 2006 v 14:41 | buffy.the.vampire.slayer@email.cz |  Sarah Michelle Gellar
Sarah Michelle Gellar
Narozena: 14.dubna 1977 (USA)
Znamení: Beran
Barva vlasů : tmavě hnědá
Barva očí: zelená
Oblíbené:
Barva : červená
Jídlo : sushi , těstoviny
Herec : Tom Cruise
Herečka : Nicole Kidman
Mazlíčci : Maltézský teriér Thor
Záliby: procházka se psy , hraní deskových her , čtení
Sport : bruslení a potápění
Tetování : čínský symbol (záda) , srdce a dýka (kotník) , starověký čínský nápis znamenající štěstí (levá kyčle), dvě vážky (nad zadečkem)

Buffy a Angel puzzle

30. března 2006 v 13:58 | buffy.the.vampire.slayer@email.cz |  Buffy The Vampire Slayer
Dám sem ještě něco,ale musíte mi napsat co chcete

Mix videa

28. března 2006 v 16:13 | buffy.the.vampire.slayer@email.cz
Po několika stížnostech,že sem nedávám videa tak je tu ted dám.Chtěla bych vám říct,že to je docela pracný.Vzhledem k tomu,že ted se zrovna musim učit.Tak to udělám až o víkendu.Zátím mě sem do komentáře napište jaký chcete mp3 a videa.A já se to pokusim sehnat

Mp3 Pussycat dolls

26. března 2006 v 10:37 | buffy.the.vampire.slayer@email.cz
ještě bych vás chtěla požádat jestli někdo nemá jenom internetový adresy na videa kde se dají stáhnout dala bych to na blog.Pište na mail

Divoká karta - 25.3

25. března 2006 v 13:13 | buffy.the.vampire.slayer@email.cz |  Divoká karta
O čem to je?
(Wild Card II) Energická Joely Fisher se svým parťákem Chrisem Potterem mají kliku, že přijdou na kloub všem záhadným případům, z nichž se vyklubou rafinované podvody. Ale kdo se bude starat o jí svěřené děti? Závěr amerického seriálu (2004). Dále hrají R. D. Chong, B. Picket, L. Devine a další
Zoeino falešné manželství
Zoe a Dan se chtějí pomstit vrahovi své společné přítelkyně a Lombardiho sestry Sally Bowlesové. Tento muž, Stuart Dresden, se zabývá organizováním svateb a je posedlý po špercích. Zoe a Dan uloupí vzácný prsten a nalákají ho, že mu ho prodají. On prohraje sázku a má jim zadarmo vystrojit svatbu. Vrah je usvědčen a potrestán, ale svatba proběhla a co teď?

Nový email - na který můžete psát

24. března 2006 v 20:06 | buffy.the.vampire.slayer@email.cz |  Help me!!!!
Můj nový e-mail
můžete psát na:


Videa k Buffy

18. března 2006 v 10:06 | alča |  Buffy The Vampire Slayer
Další videa sem dám ještě dneska

Michael Weatherly životopis

10. března 2006 v 13:36 | alca@dobrafirma.cz |  Michael Weatherly
Michael Weatherly

Datum narození: 8. července 1968
Rodné jméno: Michael Weatherly mladší
Místo narození: New York, USA

Narozen 8. července 1968 v New Yorku a vychován ve Fairfieldu (Connecticut).
Michael Weatherly opustil univerzitu, aby usiloval o hereckou kariéru. Také měl rád hudbu a hrál v kapele během počátků jeho herecké kariéry. Zatímco hrál v kapele, začal profesionálně hrát a jako první práci dostal roli Theova spolubydlícího v "Cosbyho show" a roli v nezávislém filmu. Toto vedlo k mnohým malým rolím v televizi a přivedlo ho to do Los Angeles. Po přestěhování se do Los Angeles dostal pravidelnou roli v televizním seriálu televize FOX "Ostatní pozoruhodní" ("Significant Others"). Z poslední doby hrál Weatherly exmanžela Christiny Applegate Roye v televizním seriálu "Jesse", pak ve filmech "Jedineční" ("The Specials") s Robem Lowem; "Venuše a Mars" ("Venus and Mars") s Lynn Redgrave a "Stydlivý polda" ("Gun Shy") s Liam Neeson a Sanrou Bullock.
Weatherly byl jednou ženatý s herečkou Ameilí Heinle, mají syna, Augusta, narozeného v roce 1996.
Weatherly teď žije v Los Angeles.

1) Jeho otec ho vydědil poté, co se Michael rozhodl pro herectví.
2) Chodil na Bostonskou Univerzitu, Americkou Univerzitu ve Washingtonu DC, Americkou Univerzitu v Paříži jeden semestr a na Menlonskou Univerzitu (studoval komunikace) předtím, než odešel z univerzity dělat herectví.
3) Byl ženatý s Ameliíí Heinle (1995 - 1997) a má s ní jednoho syna - Augusta (narozen 1996).
4) Michaelův otec vydělal miliony dovážením Švýcarských armádních nožů.
5) Má 6 sourozenců.
6) Výška: 6'2 stop (cca 189cm)
7) Po třech šťastných letech chození s hvězdou Jessicou Albou se rozešli.

Jeho příběh
Vysoký brunet a dobře vypadající herec Michael Weatherly zanechal první stopu v hereckém světě regulérní rolí na televizní stanici ABC v seriálu "Milující" ("Loving") a později působil v úspěšném dobrodružném sci-fi seriálu televize FOX "Černý anděl" ("Dark Angel") a to po spoustě nezdařených pilotních dílů, nevýznamných filmů a vystoupení v televizi. Syn Broadwayského producenta a dovozce švýcarských armádních nožů Michaela Weatherlyho staršího se nemusel rozhlížet daleko, aby dostal roli Coopera Aldena v seriálu "Milující" ("Loving"). Sympaťák, jehož vytříbený zevnějšek zakrýval jeho zoufalou samotu, Cooper miloval jednu falešnou ženu za druhou a protože srdce jeho postavy bylo zlomené, Weatherly lámal srdce fanoušků (spíš fanynek:o) - pozn. překladatelky) svým vlídným a sympatickým ztvárněním. Hrál mladého Aldena od roku 1992 až do roku 1995 a měl také roli v renovované verzi "Město" ("The City") (ABC) do roku 1996.
Weatherly hrál hlavní roli v několika prokletých pilotních dílech, mezi nimi drama Aarona Spellinga "Pier 66", který se vysílal jako televizní film na NBC v roce 1996.
Rok poté se znovu objevil v televizi jako hlavní postava eventuální minisérie "Asteroid". V roce 1997 jste ho také mohli poprvé vidět v komedii "Vetřelec 007" ("Meet Wally Sparks"). Rok 1998 byl pro něj perný: vystupoval jako klient posedlý využít konexe reklamního textaře Jimmyho (Mackenzie Astin), aby se dostal do super tanečního klubu v New Yorku - a to v dílku Whita Stillmana z 80. let "Poslední dny disca" ("The Last Days of Disco") a měl také opakující se roli v sitcomu televize NBC "Jesse", kde hrál manžela, který opustil mladou svobodnou matku (Christina Applegate). V roce 1998 také vybrali jeden z pilotů, ve kterých hrál Michael. Naneštěstí pro herce, seriál FOXu "Ostatní pozoruhodní" ("Significant Others") neměl takový úspěch a byl zrušen po krátké době. Weatherly se vrátil na velkou obrazovku hlavní rolí ve filmu "Stydlivý polda" ("Gun Shy") a "Vzpomínka na Titány" ("Remember the Titans") a hrál v televizním thrilleru "Srub u jezera" ("Cabin by the Lake) - vše v roce 2000. Ke konci roku 2000 debutoval ohlašovaný seriál Jamese Camerona "Černý Anděl" ("Dark Angel") a brzy se rozproudil ohlas a měl solidní hodnocení. Weatherly hrál v seriálu novináře podporovaného super-vojákem se sexy postavou - geneticky navrženého Maxe (Jessica Alba), která uprchla ze svého vojenského osudu a bojuje za společenskou svobodu. (Zde se omlouvám za pravděpodobné nepřesnosti, ale věta byla dost nepochopitelná.) Následovaný kult i slušné obecenstvo, tím "Černý Anděl" ("Dark Angel") prokázal žánrový úspěch a životaschopný seriál, zajišťujíce herci komerční slávu a zdánlivě kreativní příležitost.

David Boreanaz životopis

10. března 2006 v 13:32 | alca@dobrafirma.cz |  David Boreanaz
David Boreanaz
David letos oslavil své 36. narozeniny a ani to mu nebrání v tom, aby lámal dívčí a ženská srdce po celém světě.Tento charismatický rodák z Buffala měl už díky své rodině předpoklady k herectví a i když původně toužil stát se fotbalistou, zranění nohy mu v tom (díky bohu:) zabránilo.
Vystudoval hereckou Ithaca College a odjel do Los Angeles hledat své štěstí. Musel se probíjet hodně nepříjemnými zaměstnáními (pracoval jako parkovač aut, nosil čisté ručníky v jednom plážovém klubu, ...) někdy díky chudobě přespával na gauči v jedné místnosti s další spoustou lidí. Měl však štěstí a když venčil venku svého psa, všiml si ho jeden agent a pozval Davida na konkurz do seriálu Buffy, přemožitelka upírů. Netrvalo dlouho a David se vyhoupl mezi hollywoodskou špičku. Po odchodu ze seriálu přesedlal na svůj vlastní seriál Angel. Daří se mu i u filmu, má za sebou pár méně úspěšných filmů jako například Valentine, I´m with Lucy a pár dalších. Chystá několik nových filmů a ty by měli být překvapením.
David je podruhé šťastně ženatý a má tříletého syna Jaydena.
Ve volném čase se rád věnuje golfu, rodině a procházkám po hřbitově.
Vystudoval herectví a filmovou tvorbu, poté se přestěhoval do Los Angeles. Neměl velký úspěch, mezi jinými dostal malou roli v "Married... With Children". Dělal různé práce, např. obsluhu parkoviště, malíře či dodávky jídla do domu. K seriálu se dostal náhodou, když ho na procházce městem viděl lovec talentů. Podepsal s ním smlouvu na roli Angela. Tím se stal známým po celém světě. Davidův otec je populární moderátor počasí na stanici WPVI. David je rozvedený.
Narozen:16.5.1971
Místo narození:Buffalo,New York,USA
Filmografie:
Angel
Buffy,přemožitelka upírů
Valentine
(a další....)

Buffy

10. března 2006 v 12:22
Přidala jsem do galerie fotky z mého oblíbeného seriálu Buffy

Smůla

10. března 2006 v 12:19 | alca@dobrafirma.cz
Místo Buffy začne chodit Smallville

Další anketa

4. března 2006 v 19:20 | alca@dobrafirma.cz |  Ankety
Líbí se ti moje nová image stránek?
Taky prosím hlasuj ve všech našich anketách